Příspěvky uživatele - 114.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba jablek, 17.11.2008
Nezvětšené obrázky mi připadaly na sazovitost. Ale ta to určitě není, přestože jsou po zvětšení fotky nejasné. Tipla bych to sama za sebe na nedostatek vápníku. Pihovatost slupky a tvoření hnědých skvrn v dužině by ukazovaly na hořkou pihovitost.... celý příspěvek >
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
Ne. Zatím to bylo lepší a lepší. Je pravda, že když prvním rokem měly pár kuliček, byla jsem z toho nadšená a hodně mi to pomohlo v tom, abych vytrvala: Kdysi jsem je totiž měla a z neznalosti zasadila na obyč. záhon, žádné štráchy. Živořily 2 roky,... celý příspěvek >
muškáty, 17.11.2008
V tomto případu určitě nejsem hodna následování. Pokojové květiny -tedy i muškáty v bytě-hnojím skutečně jen občas a nepravidelně.S přesazováním to je u mě to samé-pravidelně každý rok to nedělám s žádnou kytkou. Docela se divím, že mi to tak... celý příspěvek >
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
To určitě ne. A rašelina to "nacucne". Ještě minulý týden-ne cíleně-jsem do nich upouštěla vodu z nádrže na dešťovku. Jistěže to není teď nutné, ale vody je škoda a nechci ji pouštět ještě do příkopu. M.R.
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
Tady ty 2 mají sluníčko od rána-s občasným zastíněním meruňkou-asi do 15-16 odpol..Víc se mi jich sem nevešlo, tak 4 mám úplně jinde. Tam je plné slunce od 10-11, téměř do západu, ale tak dobře mi tam nejdou. Je pravda, že jsem jim dávala málo vody... celý příspěvek >
Růže do květináče, 17.11.2008
Taky jsem letos vysadila růžičku z květináče na záhon a hodlám ji tam nechat. Tak jsem docela zvědava, jak s tím dopadneme. Držím palce. M.R.
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
4 roky, ale první polovinu jsem se jim zrovna moc nevěnovala. Ale ještě mě napadlo dodat, když jsem viděla vlákno o "popelu z krbu", že tak 2-3x za rok k nim hodím lopatku popela ze dřeva a zjara po pohnojení dosypu trochu mulčovací... celý příspěvek >
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008 Obsahuje fotku
A držím palce, ať se zadaří. M.R.
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
Pokud si zadáte do vyhledavače "kanadské borůvky" dočtete se v některých vláknech názory diskutujících, které se týkají hnojení, stříhání atd..Závěr už je pak jen a jen na Vás, jak budete postupovat. M.R.
muškáty, 17.11.2008
Dobrý večer, teprve dnes jsem začala s "těžkým srdcem" s úklidem a zazimováním většiny kytek z venku. Obyčejné muškáty a fuksie-převislé, kvetou jako o závod. Zvládly nižší teploty úplně v pohodě jen dlouhé výhony molice namrzly.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika