Příspěvky uživatele - 71.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cykas, 3.8.2011
na to jsou skvělé tyhle stránky, tam je ta hlína popsaná: http://www.cykasy.cz
Cykas - dotaz na pěstování, 3.8.2011
když si uhlídáte, aby nehnil vrchol, tak je to jedno, ale ne každý má s cykasy zkušenosti. Lepší je proto zalévat do misky a nikoliv na vrchol...
Cykas - dotaz na pěstování, 3.8.2011
Cykasy občas přestanou růst na vrcholu a začnou vytvářet přírůstky na kmenu nebo při zemi. Obvykle to naznačuje, že rostlina má nějaký problém ale odloupáním mu nepomůžete. Zkuste spíš dát do kupy vše, co neděláte správně. Ty odnože by se měly... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 28.4.2010
Jen upozornuji, ze vlasecnicove koreny vzdusny dusik neprijimaji. Dusik prijimaji koralovite koreny, ktere rostou zespodu nahoru a vetvi se (do podoby malych stromecku / koralu / prip. kulicek) az tesne pod povrchem nebo na povrchu. Jsou hodne... celý příspěvek >
Křídlatka, 19.8.2009
Dobrý den, křidlatku bych ale opravdu nikomu nedoporučovala do zahrady, je to agresivní plevel!, zničí vše a rychle se množí, vysemení, má velice pevné kořeny a na živý plot to opravdu taky není, mám s ní velice nepříjemné zkušenosti. /pisatelka z... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 6.4.2009
Mohl by tu někdo vysvětlit jak ta hydrostatická převodovka funguje. Díky
malotraktor agzat, 16.1.2009
sekačka mf 70 se přestala vyrábět v roce2007 a o obnovení výroby se už neuvažuje
malotraktor Kubota proti TZ,MT, 15.11.2008
píšete tady hlavně o malotraktorech TZ, ale nemáte někdo zkušenost s ojetými malotraktory kubota hojně nabízenými na internetu(spolehlivost, cena náhradních dílů a příslušenství)
Lištová sekačka Agria 2300R, 16.5.2008
S dieselovou MF70 jsem sice nesekal, ale když jsem ji držel nastartovanou za řídítka, tak mě velice nepříjemně zaskočily vibrace toho motoru.U dvoutaktu žádné vybrace, když byla vypnutá lišta, nebyly.
MT 7 Uni, 28.4.2008
Děkuji za popis a fotky.Ten motor je nový nebo použitý, za kolik peněz a kde jste ho sehnat. Já o něče podobném budu možná v budoucnu uvažovat, ale momentálně sháním bezkontaktní zapalování na původní motor Jikov.Tento motor bez problémů... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 26.4.2008
Mohl by někdo blíže upřesnit svahovou dostupnost motorů Honda a BS s tlakovým mazáním v porovnání s Jikovem, seču hodně nakloněný svah.
Vari Honda IV., 26.2.2008
Může mi někdo vysvětlit, jestli se dá při jízdě z kopce s nákladem na vozíku brzdit motorem. Co by se stalo, kdyby  motor najednou zastavil (třeba dojde benzin). Myslím, že zabrání pohybu stroje jen brzda. Spojka rozepne a převodovka se... celý příspěvek >
MT 7 Uni honda, 16.2.2008
Mohl by jste uvést bližší informace o tom "origo motoru honda", ten motor tam byl už z fabriky?
Vari Honda IV., 16.2.2008
Tak jsem koukal na to TPS Greeny co prodávají na Slovensku a nevypadá vůbec zle-benzinový motor Briggs 5.6KW (v nabídce i diesel), 3rychlosti vpřed a zpátečka, uzávěrka diferenciálu, kola 5x10 s měnitelným rozchodem, vývodový hřídel pro připojení... celý příspěvek >
Vari Honda IV., 16.2.2008
Jaký máte názor na malotraktor TPS GREENY prodávaný na slovensku a vyráběný myslím v Chorvatsku http://watering.sk/katalog/1-napravove-malotraktory?page=7 je tam i ceník ve slovenských korunách. Stránky... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika