Příspěvky uživatele - 11.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 4.5.2009
Pro dekarbonizaci motoru mohu jen doporučit výrobky od značky TEC2000.Mám s nima jen dobré zkušenosti, jsou určený pro všechny spalovací motory, nobsahujou žádný agresivní látky a při čištění mažou. Doporučuju vyčistit i palivový systém, protože tam... celý příspěvek >
Oleje a aditiva, 30.4.2009
Já teda používám do sekačky a vlastně do veškerý mechanizace aditiva od anglické firmy TEC 2000. Ty přípravky nejsou jenom aditiva ale hlavně čističe. Nepoužívaji žádný chemikálie na bázi teflonu, chloru nebo lihu ale čistě jenom přírodní ropný... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 19.11.2008
107084host má naprosto pravdu. Špendlík je podobný švestce, podlouhlý,ale menší.Měl jsem v okolí několik stromů. Ty zřejmě následkem šárky zahynuly.
Rakytník zpracování plodů, 17.11.2008
Vážení přátelé,  zpracovávaní rakytníku sušením vidím jako energeticky a časově náročné.Já zpracovávám plody následujícim způsobem. Větvičky s plody nechám zmrazit. Tak docílím ztvrdnutí plodů.Vyndám z mrazáku a oddělím kuličky vidličkou nebo... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 15.11.2008
Vzkaz pro F. Ptáčka.Pokud stroj kouří, dejte trochu oleje po vyšroubování držáku na knot do válce Je to na tuty.  Já oživuji traktor před 1.startem Z. D.
Ontario, 3.11.2008
Přátelé, nehoňte se za falešnou mincí. Mám po léta 2 ks stromků Ontaria. Část úrody shnije na stromcích, zbytek ve velkém procentu ve skládce. Budou přeroubovány resistenty. 
Ibišek zahradní XXL - žloutnoucí listy?, 15.10.2008
Tento ibišek je trochu jiný než ostatní zahradní ibišky. Jedná se o tzv. ibišek bahenní (Hibiscus moscheutos "Mauvelous") pocházející ze zamokřených oblastí východních částí USA. Je to trvalka, která každým rokem na podzim odumře a na jaře... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 4.3.2008
Špendlík má podlouhlý tvar. Jde dobře od pecky. Nemá žádnou jinou, ani "jako č. postříkanou"barvu.  Je ve zralosti žlutý.Pravé špendlíky jsou velmi citlivé na šárku.U nás byly. Mizí. Pokusím se je vystopovat a odebrat rouby.Je z nich... celý příspěvek >
čistecké lahůdkové, 4.3.2008
Proč tak "šílíte" nad Čisteckým l. Já jsem ho vykácel. Je to nespolehlivá odrůda. Ve skládce hnije. Pokud chcete nějaké jablko. Jedině resistentní  odrůdy. Odložte sentiment. Můžeme podobně plakat nad jinými, dnes překonanými odrůdami.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika