Příspěvky uživatele - 44.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pančovaný med, 13.3.2009
Je to holý blábol MED JE SLOŽEN Z NĚKOLIKA CUKRŮ fruktóza,  glukóza, sacharóza, melicitóza Cukernatění má na svědomí glukóza a melicitóza sacharóza (řepný cukr) a fruktóza ne!!!
Pančovaný med, 13.3.2009
Pastováním se krystaly nerozmělní, ale protože je hmota v pohybu vytvoří se jich mnoho násobně více a menší.
Technika orby, 15.11.2008
Reaguji na kritiku pohonné jednotky od ing. Balcara já ji mám 4 leta a koupil jsem ju silně jetou. Motor je Tkumsech vector 5,5 HP.Do nedávna jel bez problémú měnil jsem akorát olej a jednou jsem dal nalepyt nové obložení spojky za dvě stovky.... celý příspěvek >
špendlíky, 1.4.2007
ŠPENDLÍKY je lidový název v každém kraji pro něco jiného Na Valašsku je to žlutá odrůda slivoně svojí chutí připomínající něco mezi mirabelkou a švestkou., mírně podlouhlého tvaru s matnou slupkou a oplodí se dobře odděluje od pecky se sladkou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika