Příspěvky uživatele - 219.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 25.11.2008
k 67.226 pozemek je větší jak 100 x 100 m, plocha pro odstranění náletů listí je proměnná dle směru a období větrů, min.však okrajové závětrné úseky s největší vrstvami cca 25 x 100 m.Benzínový- časté starty u vysypávaní-takže elektrický má ... celý příspěvek >
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 25.11.2008
od 219.77 Vysavačů se již prodalo nepočítaně, ozve se někdo, kdo má konkrétní výrobek a podělí se o zkušenosti z vlastní praxe.Nechce se mi věřit, že jsou všichni napálení, že promrhali nesmyslně peníze a tak ať se napálí i další.Předpokládal jsem,... celý příspěvek >
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 25.11.2008
216.7 sekačku, ale přesně jakou-technické parametry, hlavně výkon, otáčky tvar nože, mulčování-nebo značku ap.Osobní zkušenosti. Jen podotýkám, výskyt kořenů na povrchu, hrbolatý drnovitý povrch a krtince s kamením.
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 25.11.2008
14246 - receptář jsem viděl a pochopil, že jedná o šudlání pro oči a né pořádnou práci, naproti tomu nevěřím, že by mnozí výrobci je vyráběli z rozmaru.
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 24.11.2008
O brusce řetězů jsem uvažoval, zvláště když jsem donesl "nabroušený " řetěz od jednoho všezahradníka, který prodává a opravuje i sekačky a další techniku.Řez za roh -mám prý vyběhanou lištu, novou mi bylo líto vytáhnout na prořezávky v... celý příspěvek >
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 24.11.2008
Kdo poskytne informace dle svých zkušeností, o schopnostech, ale hlavně neschopnostech zahradních vysavačů, zda zvolit elektrický nebo raději benzínový.Jedná se o využití k odstranění náletů vrstvy listí, drobných větviček, šišek,slupek semen na... celý příspěvek >
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 20.11.2008
O zapůjčení jsem uvažoval, nenalezl jsem však vhodnou půjčovnu i když inzerujou veškerou zahr.techniku.Nejdostupnější je pro mne trasa Frýdlant nad Ostravicí -Frýdek- Místek- Ostrava Jih.Má-li někdo povědomí, kde se dá vysavač vč.doporučení či... celý příspěvek >
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 19.11.2008
Jako techniku používám klasickou čtyřkolovou sekačku amatérské výroby, motor 2 800 ot., cca 2 - 2,5 kw na 380 V s talířovým setrvačníkem a třemi kratkými nerez.noži síly 5 mm - nože prodávaných klasických sekaček nejsou odolné vůči kamenům v... celý příspěvek >
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 17.11.2008
Děkuji za zaslané návrhy, ty čtyři lidi jsem měl, když byli ještě mladší, dnes jsou nejmladší přes 50let a generaci výš.Jak jsem se zmínil, jedná se pozemek v horách, příjezd akorát tak na osobák -je komplikovaný od jara do podzimu, sníh se v lese... celý příspěvek >
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 14.11.2008
Kde poradí, čím lze na jaře odstranit vrstvu slehlého listí, aniž by se to muselo zdlouhavě a pracně odstraňovat hráběmi a daleko odvážet cca 100 koleček. Dříve se to hrabalo v několika lidech na podzim a pak znovu na jaře, dnes už lidi došli.Jedná... celý příspěvek >
uhličitan vápenatý, 13.11.2008
S použitelností bych souhlasil, na plochu cca 100 m2 jsem dával co rok až dva cca dvě - čtyři desetilitrové plechovky -kolik bylo zrovna po ruce - nehašené vápno i zvětralé, vápenec - po létech stejně nikdo nevěděl, co to je vlastně zač.Pokud si... celý příspěvek >
uhličitan vápenatý, 13.11.2008
Zajímalo by mne, jaký je rozdíl a na co se hodí či spíše nehodí vč. účinnosti a množství použití - MLETÉ VÁPNO HAŠENÉ - ČERŤÁK - je to obrovský pytel o váze 30 kg /129Kč a UHLIČITANEM VÁPENÁTOHOŘEČNATÝM - DOLOMIT B VJM -poloviční velikost pytle... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 2.10.2008
Letošní úrodu mám v podstatě shodnou i bez kompostu. V minulém roce jsem nestačil porýt, natož vápnit -vápněno rok předtím.Na jaře to dopadlo stejně.Zahrádku cca 80 m2 ve výšce 550 m mám obklopenou lesy.Půda je dosti splavná a podzimní porytí vypadá... celý příspěvek >
Rychlerostoucí živý plot, 2.10.2008
Uvažuji o zastínění pergoly bezostnou ostružinou - je z ní aspoň nějaký užitek, ale na podzim opadává.Potřebuje zřejmě tzv.betonářské pletivo a to se musí taky nějak zakotvit.Kombinace s břečťanem? Je to pnoucí listová rostlina, která obroste i celý... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 30.9.2008
Mám HQ 40 cca 15 let, tehdy z dovozu z Rakouska, dost drahá, ale jiná možnost nebyla.Do prvního šáhnutí na seřízení otáček-zřejmě špatně-šla jako oheň.Od té doby žádný servis to nedokázal.Olej M 6 AD, pak M 7 ADS ll ap.Stále problémy s otáčkami... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika