Příspěvky uživatele - 224.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 17.8.2010
Já většinou pěstuji Tornádo, nebo letos Torino, ale nic moc neplodí. Můžete mi poradit, která odrůda je více "plodná". Děkuji Dáša.
Motor Slavia 1D80, 23.7.2010
je docela možné že je prasklej nějkterej pístní kruh, příznaky tomu naznačují
Paprika pro venkovní pěstování, 20.5.2010
Můžete mi říct, zda je paprika vánomilná nebo vápnostřežná. Jakou půdu vyžaduje. Chci jí pěstovat ve skleníku. Děkuji Dana
Husquarna LC 53 nebo Stiga turbo pro 55 4s?, 4.5.2010
Dobrý den, rád bych se také podělil o zkušenosti se sekačkou Husqvarna LC53e. Protože jsem byl již majitelem legendární Royal 46 a ne příliš přesvědčivé R152SV, hned v úvodu mohu říci, že LC53 je výborný stroj. Výborné zpracování i materiály jsou... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 1.5.2010
Zdravím, sekačku HECHT mám nyní třetí sezónu, konktétně model předchozí - 546 sh a sekám výměru 570 m2. Jediný problém, který jsem měl na začátku byl se stratováním, ale po bezplatném seřízení šlape jako hodinky.. P.s.: Co se týče sbírání tak tráva... celý příspěvek >
Zmrzlá švestka, 23.4.2010
Dobrý den! Stalo se vam nekomu letos, ze by vam zmrzl dospely strom? ja mel na zahrade 15 letou pravou domaci v nejlepsi forme, na jare zacly zasychat letorosty, cast jich uz byla uplne sucha po zime-asi polovina, a ted zjistuju, ze ma tak 2... celý příspěvek >
Proti plísni česneku na jaře, 25.3.2010
  Prosím o rady, jak a čím zasáhnout proti plísni na česneku teď na jaře? Sice jsem ho mořila na podzim, ale v minulých letech přesto plíseň chytil. Děkuji, Fany.
Půdopokryvná trvalka snášící šlapání, 10.9.2009
Moc děkuji, zatím zkusím úrazník a ty mateřídoušky. Mám to orientované rovněž na jihozápad. Slunce prakticky celý den. Uvidíme, co s tím děti a pes dokáží. 
Jak zastřihnout buxusy, 2.9.2009
Dobrý den, nasadila jsem před 3 dny kolem jednoho záhonu pás živého plotu z buxusu. Podle zahradníka jsem je dala 40 cm od sebe. Jsou tedy mezi nimi mezery. Dále mi řekl, že po zasazení je mám sestřihnout. Jenže jsem se zapomněla zeptat jak. Mám je... celý příspěvek >
Pěstování hortenzie, 30.8.2009
Prosím o radu mám hortenzii už 5 let a na podzim jsem jí ostříhala asi o polovinu a letos mi nevykvetla
Půdopokryvná trvalka snášící šlapání, 29.8.2009
Dobrý den, prosím Vás o radu ohledně toho, zda existuje nějaká půdopokryvná trvalka, která by zaplnila menší části zahrady a snesla i občasné sešlápnutí. Udělali jsme zimní zahradu, jedny ze dveří vedou ven, měl zde být trávník, ale museli jsme... celý příspěvek >
Udírna, 24.8.2009
No, někde jsem to tady četl,  že někdo netíral vnitřek udírny vodním sklem, tak mě zajímal názor zkušených co si o tom myslí. Co ta omítka, je lepší omítat nebo ne?
Udírna, 23.8.2009
Ahoj udiči, také jsem začal stavět udírnu. Bude zděná z normálních pálených cihel ale řeším jestli ji uvnitř omítnout a natřít vodním sklem, či jen vyspárovat. Kamarád má jen vyspárovanou a za 15 let co udí si nijak nestěžuje. Jaký má vliv vodní sklo... celý příspěvek >
Je thuja orientalis aurea nana jedovatá?, 11.7.2009
Dobrý den, v zahradnictví mi poradili, abych do výsadby koupila výše uvedenou thuje. SOusedka mi ale řekla, že jsou to rostliny jedovaté. Máme 5 měsíční štěně a 2 letého chlapečka, tak prosím o radu, zda mám tyto stromky do zahrady vysadit. Děkuji
Okousaný rhododendron, 10.7.2009
Dobrý den, manžel mi koupil 4 rhododendrony ve vzdáleném zahradnictví. Zjistila jsem, že jim něco ožírá listy. Našla jsem si, že se zřejmě jedná o lalokonosce. Rostiliny jsou dosud v kontejneru, nezasadila jsem je. Myslíte, že má smysl se pouštět do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika