Příspěvky uživatele - 204.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 4.10.2009
No příští víkend to jde pryč. Je začátek října a plody jsou stalé tvrdé a kyselé.  Taky mne to mrzí, ale nevidim šanci na to, aby to bylo jinak...
Chci se napást na zahradě, 9.9.2009
Relativně nedávno jsem hodně předělával zahradu, ale v současné době mám od začátku června do konce října pouze vlastní ovoce (a zeleninu) a ještě mrazím a rozdávám přebytky. Přitom zahrada je relativně malá. Začíná to ředkvičkami, nic se mi... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 5.9.2009
Mne se jako obrana vůči ptákům osvědčil muchovník.  Osobně mi chutná o dost méně než borůvky, ale kosákům asi o dost více, takže jej upřednostnují a dokavad jsou na něm nějaké bobule, tak na borůvky vůbec nejdou.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 29.8.2009
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s kvalitou respektive chutí plodů kiwi kolomikta? To co se mi podařilo vypěstovat (letos i loni) neni dobrý, spíše kyselo-hořký malý plody. Dělám něco špatně nebo se lepší výsledek nedá... celý příspěvek >
Ochrana kanadské borůvky, 30.5.2009
A neváhat se sběrem. Třeba jahody sbírám jen co dočervenají do 3/4 a pak je nechám dojít na okně (zevnitř :)), neni to ideální, ale lepší než je nemít vůbec.
Psidium - kedy a ako strihat?, 30.5.2009
Během vegetační sezóny stříhám psidium kdykoli to uznám za vhodné a nebyl s tím nikdy problém.  Je to dost nezmar, pokud má dobré podmínky, tak se netřeba obávat.
Jakou jabloň do zahrádky, 18.11.2008
Já tu Selenu koupil, protože už nic jinýho neměli :) ale neviděl bych to tak tragicky, nejsem tak náročnej..
Mulčovací kůra pod rybíz a angrešt?, 17.11.2008
Děkuju,  trochu víc práce 1-2x za rok lepší než tam mít trávu..  Mám v jedný dlouhý řadě kiwi, borůvky, rybíz, angrešt a rododendrony.. tak aby to bylo sjednocený..
Mulčovací kůra pod rybíz a angrešt?, 17.11.2008
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je vhodné obsypat rybízy a angrešty mulčovací kůrou.  Prozatím jsem ji používal jen u borůvek a rododendronů.  Hodilo by se mi ji dát i pod rybízy, ale nevím, jestli pro ně nebude moc kyselá nebo tam... celý příspěvek >
Muchovník, 8.11.2008
Mám stejný názor - zima v pohodě, ale chuť nic extra. Na druhou stranu má nepopiratelnou okrasnou hodnotu.
Jakou jabloň do zahrádky, 4.11.2008
Tak už tu trpělivost taky nemám.  Koupil jsem květináč velikosti menšího sudu a Šampiona do něj přesadil.  Na místě Šampiona vyměnil zeminu a koupil Selenu - nic jiného podzimního už neměli, ale snad by to neměl být krok špatným směrem.
Jakou jabloň do zahrádky, 27.10.2008
Zaujala mne ta zmínka o Šampionu na slabě rostoucí podnoži.  Přesně ten problém nyní řeším. Mám stromek už několik let a v podstatě vůbec neroste. Na předjaří plánuju opravdu radikální řez, jinak už nevim co. Šampion co jsem měl dřív byl... celý příspěvek >
Jakou jabloň do zahrádky, 25.10.2008
Když vezmu jalbka celkově, tak mi nejvíce chutná Dezert.  Bohužel je hodně napadá škůdci (hlavně plody) a také mne překvapuje jak málo informací se o něm dát na internetu najít, řekl bych mnohem méně než o jiných srovnatelných odrůdách.
Jakou jabloň do zahrádky, 24.10.2008
Tak to se divim, ale možné je všechno. Pěstoval jsem Rubín na chráněném místě, kde plodil dobře a velké plody. Na větrném místě měl plody znatelně menší a v nižší kvalitě. Nicméně mezi těmito odrůdami stále preferuji Šampion, protože chuťově je... celý příspěvek >
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Pokud ji chcete zachránit, tak bych ji asi přesadil někam do úplného stínu, kde půda vysychá ještě méně.  Na své zahradě mám také jílovitou půdu, hortenzii pěstuji několik let a nepamatuju, že bych ji někdy zaléval. Za celé tři roky jsem ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika