Příspěvky uživatele - 255.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z travin?, 11.10.2009
traviny ne, zkus bambusy
Zmrazení zeleniny (nadúroda), 12.8.2009
Po předchozích různých zkušenostech zmrazuji toto:  velké množství různé zeleniny na polévku. Pouzívám kořenovou, květák, brokolici, kedluben, hrášek prostě běžnou zeleninu. Toho mrazím nejvíce, asi tak 2 porce týdně. Nastrouhám, promíchám, 2... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 4.8.2009
Stále mám loňský, krásně tvrdý, paličák i nepaličák. Letošní zatím vysychá. Ta váza opravdu funguje! Palice nahoru a bez vody.
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 18.7.2009
Sazeničky z výštipků se začínají pěstovat na konci ledna. Stačí jen několik sazenic. Nevýhodou je málo slunce v lednu až březnu, není vhodné pro všechny lokaliry.
Jaké rostlinky do jezírka, 14.7.2009
Mini doutníky mohou i do plastu.
Kuličková zavařovací hlava - jak na ni, 13.7.2009
Já používám starou hlavu, zkus to jako já s tou novou - na víčko dám igelitový sáček a na to hlavu. Jde to dolu úplně samo.
Mravenci na zahrade, 10.7.2009
Formitox je v podstatě borax za moc peněz. Koncentraci odhadem asi na 1/2 litru studené vody vrchovatou lžíci boraxu a pořádně zamíchat.
Nákupy v Polsku, 9.7.2009
Pisarzovice doporučuji na nákup azalek a rododendronů, na ostatná nákupy buď zahradnictví v Těšíně - po staré ceste kolem hřbitova kousíček za Těšín, pro ty, kteří to mají blíž z Ostravy zahradnictví v Olze - kousek za Bohumínem. Nákup možný v obou... celý příspěvek >
Zlatice zakrsla - kveteni, 4.7.2009
Já ji kdysi také koupila, nekvetla a nekvetla, asi po 5ti letech jsem ji vyhodila. Snad budeš mít větší štěstí.
Jaké rostlinky do jezírka, 1.7.2009
Trvale kvetou opravdu lekníny, ostatní kvete jen určitou dobu. Na jaře blatouchy, potom ty kosatce a potom hlavně trávy - sítina, pruska, kvetoucí šmel - většinu opravdu najdseš ve volné přírodě. V žádnem připadě nepoužívat ty "doutníny",... celý příspěvek >
Pozná někdo tuto květinku?, 29.6.2009
Souhas, já mám modrý, chcfe spíš trochu stínu.
Jaký druh angreštu mám koupit?, 27.6.2009
Zlatý fík je opravdu asi nejlepší odrůda, bohužel je silně napadána padlím. Právě tuto odrůdu jsme před dvěma roky likvidovali.
Jaký druh angreštu mám koupit?, 24.6.2009
Kdysi jsme užívali podpěry tvořené třemi trubkami po obvodě stromku, nahoře spojené třemi plocháči. Stromek v nich volně stál. Pak z pohodlnosti jsme začali užívat podobnou tyčku jako vy a stromky se začaly lámat. Pokorně se ke starému způsobu... celý příspěvek >
Jaký druh angreštu mám koupit?, 22.6.2009
My máme tyto - všechny odolné proti padlí, nestříkáme Invikta - lx trřetí rok a po zkušenosti další koupený loni prima - totéž darek. koupen loni, několik ukázkových plodů karát - totéž, červený nevím jak dlouho ta odolnost vydrží, zatím se... celý příspěvek >
Hnojení rajčat a paparik, 21.6.2009
Střídavě týdně hnojím Kristalon plod a Wuksal Calcium. Tento způsob se mi již několik let osvědčuje. Navíc Wuksal Calcium se hodí i na okamžité přihnojení broskví, růží, jabloní a pod. Toto hnojení se prodádí postřikem do skanutí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika