Příspěvky uživatele - 161.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na potkany na zahradě, 10.12.2009
Pozor! Doporučení Fridexu by bylo dobré, ale musel by být Fridex staré výroby. Teď se do něj přidávají odpuzující přísady proti poživatelnosti. Předpokládám, že ani potkan by to nevzal.
Drevo na údenie, 22.11.2009
Z této diskuze lze vyčíst čím vším si lidé dokážou zkazit někdy celoročního snažení při výkrmu pašíka. Ještě k tomu výběru dřev chybí bříza. Ne př. topol a vrba na uzení? Cítili jste někdy jak zavání vrba, když ji košíkáři napařují. Brrr! To si... celý příspěvek >
Sadovnická projekce, 4.11.2009
Pane Šmakale! Hned při první vaší odpovědi se mi zdálo, že vám jde o živobytí a peníze, které vám sadovnická projekce přináší. Nereagujte tak popudlivě na dotazy lidí jimž je zahrada koníčkem, nikoliv zdrojem zisku financí. Z vaší odpovědi lze... celý příspěvek >
Jak zničit semena plevelů v půdě, 15.10.2009
Všichni chemofobici jsou stejní. Prostě ke všemu mají odbor, aniž by si prostudovali vlastnosti prostředků. Vyjimečnost Randapu spočívá v tom, že je v půdě naprosto neškodný. Působí pouze přes zelenou listovou plochu a ta jeho část, která při... celý příspěvek >
Fagus sylvatica Michal Red, 15.10.2009
Tak jsem se snažil radit někomu, kdo ví víc než já. To se může stát. Ale pokusím se poptat toho kamaráda. Vídám se s ním ale vzácně.Zdravím! Pavel Skála
Wiliamsova, 14.10.2009
Boscovu červenou ještě nikdo neviděl.
Doporučte odrůdu hrušně, 14.10.2009
A ne všechny odpopvídají svými vlastnostmi popisu v nabídkách a taky ne všechny jdou jíst.
Vybírám nové stromky - prosím o Váš názor, 14.10.2009
Blanku neznám, Karina strupatí, Nitru nemám a Dicolor je hezká, ale drobná a chuti nijaké. Doporučil bych Konferenci na kdouli. Brzy a dobře plodí a je chutná. Zimní hrušky nemám rád. Všechny, které vydrží přes Nový rok mají na úkor skladovatelnosti... celý příspěvek >
Bobkovišeň - choroba nebo škůdce?, 14.10.2009
Vrátil jsem se k této otázce a zjistil, že můj dřívější příspěvek je samý překlep. Omlouvám se a protože nikdo dál neodpověděl, pokračuju. Oboje popsané nemoci jsou houbového původu a proto postřik proti škůdcům na ně neplatí. Taky stříkat až při... celý příspěvek >
Uštípané vršky rostlin, 14.10.2009
Tomu pejskovi by to posolení ani tak nevadilo, ale rostlinám a celkové struktuře půdy. Zasolením byste zničila půdní mikroorganizmy, které dělají půdu živou. Všimněte si chodníků, kde se solí a jak vypadá jejich travnaté okolí. A že pro slimáky není... celý příspěvek >
Farma-em, 14.10.2009
Už název ve mně nevbuzuje důvětu.
Škůdce zahradnický, 14.10.2009
Zjistil jste si předem na čí pozemek sázíte? Možná vlastník pozemku za vaším plotem vám ukázal že "tady podsud je to mý".
Černá jeřabina, 14.10.2009
Černý jeřáb či Aronie je ve zdravé výživě velice populární. Plody obsahují množství vitamínů C, P, PP a B, karoten a rutin. Působí proti žaludečním vředům a vysokému tlaku krve. Je jen problém jakým způsobem je konzumovat. Receptů však najdete... celý příspěvek >
Fagus sylvatica Michal Red, 14.10.2009
Teď vám asi nedám vyčerpávající odpověď, ale pokusím se alespoň o něco. Barvě listů červené by napovídala část jména "Red". Kdysi se dotklo mého sluchu, že buk (latinsky Fagus) červený byl vyšlechtěn zámeckým zahradníkem na zámku Sychrov.... celý příspěvek >
Co je to za listnac?, 14.10.2009
Pane Michale! Kdybyste náhodou zavítal do Hluboké nad Vltavou, parkoviště pod městem lemuje řada topolů a z druhé strany řada červených dubů taky zdarma přemístěných tenkrát ze státního lesa a zdarma vysázených školními dětmi.  Dnes se stromky k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika