Příspěvky uživatele - 81.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 18.3.2009
Známí mi doporučili BIOTON. Máte s ním někdo zkušenosti?
Krtek - a je to, 12.2.2009
S krtky to dělám úplně stejně. Mám také "oblíbeného" souseda. Krtka přenáším v metrové novodurové trubce o průměru 50 mm, ucpané z jedné strany hadrem. Pak stačí jen nenápadně u jeho plotu sklonit druhý konec - A JE TO!! Hryzec je úplně... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 12.2.2009
Nechtěl bych, aby moje zahrada sousedila s vaší! Jak to vidíte s nároky mladých stromků na půdu?
Jak odpudit strakapouda?, 30.10.2008
Slepil jsem ptačí budku z odřezků YTONGU cca. 30mm silných. I když jsem vchod oblepil silnou plastovou foliíí, strakapoud se do ní proklobal. Ale jinak je to hezký pták a na mé zahradě se starými ovocnými stromy i užitečný. Není plachý, spíše... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 1.10.2008
Omlouvám se. Máte pravdu, na svarbazar.cz nabízejí Gama 145 asi za 4300,-Kč s DPH jako stavebnici. Sestavenou + 500,- Kč. Gamě bych důvěřoval více.
Sova, 11.9.2008
Mám na zahradě také párek strakapoudů. Musel jsem kvůli nim oplechovat vchody budek pro sýkorky. Nejprve jsem zkoušel plastovou folii o,4 mm, ale i tu rozklovali. Pustili se i do Ytongové tvárnice. Také jsem dle návodu vyrobil a umístil budku pro... celý příspěvek >
Sova, 11.9.2008
Košile bližší než kabát. Syn je alergik. Když ho štípla vosa do palce u nohy otekl jak golem. Špaček mne maximálně obere o nějaké bobuloviny. A také ten vytoužený sýček by asi měl námitky proti podnájemníkům.
Sova, 11.9.2008
Po sově také toužím, dokonce jsem vyrobil několik budek pro sýčky dle návodu ze stránek ČSO. Zájem projevili kupodivu pouze sršni, které jsem zlikvidoval biolitem. Ale to střílení špačků se mi moc nelíbí. Máte jich opravdu tolik, že vás připraví o... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 3.9.2008
Kdysi jsem v nějakém časopise četl návod na zhotovení čmeláčího úlu. Pamatuji si pouze, že to byla malá budka s vletovým otvorem, částečně vycpaná suchým mechem. Na jaře se v ní měla cca. na tři dny uvěznit čmeláčí matka a pak doufat, že se jí úl... celý příspěvek >
Tvar struny, 5.8.2008
Tvar struny skutečně nemá vliv. Sekám od r. 1995. Já používám strunu s duší z uhlíkového vlákna. Pomaleji se opotřebovává a nikdy se "neurazí".
Had na zahradě, 14.7.2008
Včera jsem na kompostu spatřil vykukovat obrovskou hlavu užovky obojkové. Strčil jsem do ní klacíkem, užovka vyplivla velikou, zpola natrávenou ropuchu, hlava se cca čtyřikrát zmenšila a užovka rozlobeně odplula do trávy. Hadi mi v podstatě nevadí,... celý příspěvek >
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 27.6.2008
Varuji před McCulloch Edition one. Používám ji v náročném terénu od r. 2006. Zadní velká kola jsou zdánlivě výhodná v těžkém terénu, ale to by musela být vyrobena z kvalitního plastu. Střed s ložisky se mi u obou kol při jízdě bočně po svahu... celý příspěvek >
Padlí angeštové (americké) - postřik?, 5.6.2008
Několikrát jsem s úspěchem použil Bioton. Můžete stříkat teoreticky den před sklizní. Chce to důkladný opakovaný postřik. Nechá se to zachránit.
zásilková zahradnictví, 4.6.2008
Musím potvrdit kvalitu zahradnictví Krulich. Včera jsem tam byl osobně, kupoval jsem citronovou trávu a Stevii(sladidlo sugar-baby). Jedna Stevie u nich znamená tři krásné rostlinky v květináči za 96.-Kč. Doporučuji navštivit. Na pražské poměry se... celý příspěvek >
Jiaogulan, 28.5.2008
Já jsem už také rostlinku obdržel, zasadil na zahradě a do druhého dne ji komplet sežrali slimáci. Starkl už má vyprodáno. Nevíte, kde by se ještě dal jiagolun sehnat?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika