Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení muškátů, 4.10.2009
...semínka se pouze zatlačí do země. Doporučuji do vzejití vytvořit mikroklima překrytím igelitem, udržovat mírnou vlhkost. Výsev je nutný již začátkem roku.
Co je to za škůdce?, 29.9.2009
...tipoval bych na některou z mnoha druhů mnohonožek.
Molice, 26.9.2009
...na NIKANDRA FOSILOIDES ani jeden odkaz ve vyhledávačích!  Proč?
Surfinie, 29.7.2009
...problém bude v tom, že jste použil všechno možné. Kdybyste hned použil např. "obyčejný" Pirimor, nemusel jste sousedovi závidět. Mšici považuji za nejsnáze likvidovatelného škůdce a Pirimor mne ještě nikdy nezklamal.
Co je to za brouka?, 26.7.2009
...možná by to mohl být Potemník ničivý (Tribolium destructor).
Pražce v zahradě, 15.7.2009
...než si seženete železniční pražce do zahrady...
Nitěnky ve studni, 10.7.2009
...i pro mne je váš problém zajímavý. Pro život nítěnek bych si představoval spíš rybniční vodu s bahnitým dnem než vodu studniční.  Jak hlubokou tu studnu máte? Já na vašem místě bych studnu vydezinfikoval Savem a na dno bych nasypal alespoň 20... celý příspěvek >
Paprika - sviluška?, 6.7.2009
...svilušku pouhým okem nejspíš neuvidíte. Tady se vám nabízí prohlédnout si především spodní stranu listu lupou, já mám nejraději tu hodinářskou. Sviluška je malý "pavouček", nejčastěji bílý až žlutý či oranžový s dvěma tmavými tečkami.
Poraďte, 2.7.2009 Obsahuje fotku
Proti strupovitosti se doporučuje stříkat po odkvětu ve 14ti denních intervalech, vlhko tuto chorobu podporuje.  Mně se to letos podařilo asi 3 týdny po odkvětu, druhý postřik rovněž za stejnou dobu, ale ten mi do deště vydržel asi 1 den. Další... celý příspěvek >
Poraďte, 2.7.2009
...tady asi půjde spíš o strupovitost broskvoně. Problém je zde na Zahradě již diskutován, ochrana je stejná jako u jádrovin. Letos jsem poprvé 2x provedl postřik a zdá se, že jsem se pro letošní rok zbavil každoročního, letitého problému.
Krtonožka, 29.6.2009
...jde o to, jestli nepláčete zbytečně. Máte-li v zahradě netkanou textilii zasypanou kůrou, pak zřejmě nepěstujete kedlubny a růže vám nesežerou. Pak je i bezpředmětné ty potvory ošklivé mlátit motykou.  S Dursbanem zkušenosti nemám,... celý příspěvek >
Krtonožka ve skleníku, 15.6.2009
Souhlasit s vámi můžu pouze v tom, že je krtonožka škůdce a její likvidace je během na dlouhou trať.  S ostatním, jak by řekl státník, hluboce nesouhlasím. Škůdce to není vůbec odolný, kdyby žil jak mšice, stačilo by jej postříkat tou... celý příspěvek >
Nákupy v Polsku, 7.6.2009
...jo a inspirovat se můžete také tady.
Nákupy v Polsku, 7.6.2009
Antoni Pudelko, ul. Ogrodnicza 2, Pisarzowice, www.pudelko.com.pl Maciej Milczyňski, ul. Podlesie 1, Dankoviwice Eugeniusz Pudelek, ul.Paňska 40, Pisarzowice,www.azalia.pl  Krzystof Kubiczek, ul. Paňska 50,... celý příspěvek >
Krtonožka, 5.6.2009
...když už věšíte prádlo a dokážete psát hororové příspěvky, to pak zřejmě budete již dospělá. A netvrďte, že jste ještě neviděla na zahradě třeba živého ježka, třebaže i on žije převážně nočním životem. A stejně tak je to s krtonožkami. Občas... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika