Příspěvky uživatele - 16.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
folia, 22.3.2009
Po zime mi sneh pretrhol pretkávanú foliu, vie niekto poradiť ako ju zalepiť a čím, alebo opraviť?
Dusená kapusta, 25.1.2009
Minulý rok sa nám urodilo veľa hlávkovej kapusty.Spracovali sme ju do súdka, no aj tak jej máme ešte veľa, prosím o radu, či sa dá dusená kapusta uzatvoriť do pohárov a sterilizovať.Mám na mysli dusenú kapustu, ktorá by sa dala použiť na posypanie... celý příspěvek >
priesady, 10.1.2009
Je nejaký prípravok na dezifikáciu zeminy proti padaniu priesad, paprika,rajčiny.
chren, 22.12.2008
Recept je 1.75 l vody,1 nakladač,2dcl.octu,2dcl. cukru necham, zovrieť a horúcim zalievam a dám do pohárov a zavriem, včom je chyba?
chren, 21.12.2008
Vie niekto poradiť, mám taký problém, keď zavarím nastrúhaný chren, asi po mesiaci stratí tú svoju typickú ostrosť a chuť, je dobre uzatvorený, ako na to?
Cibuľa, 14.12.2008
V tomto roku mám problém, že cibuľa z mojéj úrody aj z obchodu sa veľmi ťažko šúpe, jedná sa o poslednú šupku, ktorú musím po malých kúskoch olupovať, neviem čo to mohlo spôsobit?
motor jikov, 7.11.2008
Tým sa nastavuje roztažnosť spojky a jej prítlačnosť na spojkový buben.
prevodovka, 28.10.2008
Vie niekto poradiť aké číslo má prevodovka na malotraktor Vary k motoru Jíkov,3rychlosti vpred a 1 vzad.
Motor jikov 1433, 28.10.2008
Pripájam sa k problému na tému z dňa 14.10.2008,podobný problém mal sused že motor po krátkej jazde zhasol a nedal sa naštartovať, zistilo sa, že je prasknutá ocelová vložka vo valci, pri zohriati sa prasklina roztiahla a tadial nasával falešný... celý příspěvek >
Recept na čalamádu, 13.10.2008
Vie niekto recept na čalamádu s chrenom, ktorá by nestmavla?Mám stým zlé skúsenosti, a Vy?  Poraďte.
Hrozno, 10.10.2008
Na plodoch hrozna sa mi objavili malinké čierné bodky na ktorých sa počase vitvorila hniloba počítam, že to spôsobili osy, je to možné? Vie nikto poradiť ako sa proti tomu brániť? Ďakujem.
Červene flaky na listoch, 24.9.2008 Obsahuje fotku
Zasadil som 2 čerešne, 1 na jeseň a jednu na jar. Obe sa pekne uchytili, ale teraz sa na listoch vyhodili červené fliačky, ktore sa postupne zväčšujú až sa zlievaju a list uchne. Foto prikladam. Čo to je a čo sa s tým dá spraviť? Ďakujem za pomoc.
Motor jikov, 16.8.2008
Dakujem za radu moc ste mi pomhli.
Motor jikov, 9.8.2008
Pred nedávnom som kúpil malotraktor Vari s motorom Jíkov dost v zlom stave, mám problém, zo zapalovania idu 4káble a 3 idú do indukčnéj cievky a jeden neviem načo má slúžiť a je aj odtrhutý kábel ktrorý ide od páčky na plyn malo by to byt na... celý příspěvek >
okurky, 2.8.2008
Už po dva roky pri pestovaný uhoriek listy nemaju peknú tmavozelenú farbu, vie niekto poradiť kde je problém, jedná sa o odrodu Vigora a Regina.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika