Příspěvky uživatele - 36.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorový křovinořez (do 5000,-), 28.6.2009
Taky mám tohle AL-KO a musel jsem akorát podložit úchyt na řidítka, protože nešel zaboha dotáhnout (plast...), jinak zatím taky spokojenost, snad až na tu váhu. Někomu s drobnější konstitucí by se asi brzy prones...
Stavba udírny, 6.5.2009
No, myslím si, že 3metry kouřovodu je hrozně moc, to jsem viděl naposled u dědy a ten měl udírnu v kopci, dřevěnou, kouř stoupal pěkně do svahu, ale i tak to šlo blbě vytopit. Soused má taky zděnou udírnu (tak na 2 prasata...) a topeniště nemá ani... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
No jo, se vám to řekne, dodržujte pokyny výrobce, ale já si teď koupil al-ko BC4125, výrobce píše 1:25 s olejem do 2T. Já mám doma rok starou HQ 340, k ní olej Johnsered 1:50.Už má něco nařezáno (je už po seřízení po záběhu, lil jsem do ní poměr... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 17.4.2009
Děkuji.
Jak se jmenuje?, 17.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem manželce kytku a nevím jak se jmenuje (spíš jsem to věděl, ale zapoměl). Mohl by mito někdo říct? Předem díky.
použití dřeva na uzení nebo grilování, 1.1.2009
Udil jsem kdečím, ale nejpříjemnější vůně a chuť je podle mne z buku, ovšem loni a letos jasan- taky super, i třešeň (vrabčinka) dobrá. Švestku nedoporučuji, má zvláštní, pro někoho nepříjemnou chuť. Možná jen tak trochu zavonět ke konci. Jinak jsem... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 16.11.2008
P.S: Že je tam toho dehtu dost, je vidět z toho couránu na zdi pod kouřovodem...
Nahořklé maso z nové udírny, 16.11.2008
Já bych to viděl na ten dehet (a tedy způsob topení), i mně se stalo, že jsem zaudil ve své dřevěné udírně klobásky s podobnou chutí a to tak, že jsem při uzení zároveň maloval v baráku a semtam jsem zapoměl přiložit. Udírna lehce vychládla a při... celý příspěvek >
drtič na ovoce, 28.10.2008
Nikdo neporadil, tak jsem musel posbírat info kde se dalo, a zbastlil jsem takový nějaký podobný krouhač. Můžete na něj mrknout... celý příspěvek >
drtič na ovoce, 15.10.2008
Dobrý večer, já vím, že už je to staré vlákno, ale možná mi někdo poradí. Potřebuji si udělat nějaký jednoduchý drtič ovoce, mám přírubový motor a potřebuji poradit jak udělat pracovní část, struhadlo, nebo nože, kde odtok strouhanců, zkrátka... celý příspěvek >
Nova pila - nelze nastartovat, 15.9.2008
Díky, zkusím se zaměřit na ten sytič, protože pila musí ještě něco pořezat, než se s ní dostanu na servis k nastavení po záběhu, ale jak říkám, většinou jsem napřed zkusil bez sytiče, pak s ním a byl problém.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika