Příspěvky uživatele - 196.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 927, levná jednoručka, 26.12.2014
Pro Standu: Čím prosímtě odleptábáš vrstvičku hliníku nanesenou po záděru na válci. Děkuji
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 25.8.2013
Ta kosa je v pořádku. Kosu zhruba přiložte na kosiště, označte si kde je ten ohlý výstupek. Poté v tom místě vydlabejte úzkým dlátkem zápich pro tento výstupek. ŽÁDNÝ VRTÁK. Tento výstupek slouží k pevnějčímu usazení kosy do kosiště.
Husqvarna 550 xp, 9.8.2013
346 se u nás již neprodává. U 550 to není jen o kompresi. Sundejte vzduchový filtr, držák vzduchového filtru a na karburátoru bude vidět malý šroubek (po demontáži držáku filtru - musí pryč. Šroubek je umístěn na dosedací ploše karburátor - držák... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 11.8.2012
Dobrý den, pan J.S. má pravdu. Postup není správný. šroubem L se nenastavují volnoběžné otáčky. Ale může se s ním hodně pokazit. JB
Al-ko BC 4125, 20.6.2012
Dobrý den, dostal se mi do rukou zmíněný křovinořez s tím že nehází jiskru. Po výměně zapalování není možné křovinořez nastartovat. Ale jiskru hází. Povedlo se jej nastartovat až po značném úsilí. Nevíte někdo nějaké nastavení karburátoru (je to... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 4.1.2009
Dobrý den Také uvažuji o koupi tlakové myčky, ale mám problém s tím, že nemám u garáže přivedenou vodu. Dalo by se zásobovat wapku vodou z např. nějakého barelu, který by byl výš než wapka, aby voda tekla samospádem???. Jaký vstupní "tlak" vody a... celý příspěvek >
Technika orby, 26.10.2008
Pro pana 11.104 Chtěl bych Vás poprosit o poskytnutí postupu na montáž odstředivé spojky, popř. kde by se dá sehnat spojka na motor TECUMSEH TVM 140, mám sjeté obložení a spojka se unáčí díky vystupujícímu seřizovacímu šroubu. Děkuji 8207@email.cz
Motorový postřikovač, rosič, 12.4.2008
Chtěl bych si pořídit motorový postřikovač, rosič na ochranu brambor, stromů... Jaký je rozdíl mezi postřikovačem a rosičem. Co je lepší? Jací výrobci jsou na trhu. Našel jsem pouze STIHL a SOLO. Máte někdo nějaké zkušenosti???  Díky.
Dotaz na rozbor lihu, 25.12.2007
Ahoj Nevíte o někom, kdo by dělal rozbor slivovice na metyl. Jsem začátečník a chtěl bych mít jistotu. mám dvouplášťový kotel, kde při teplotě vody cca100 - 120°C to teče nejlépe. Díky. (doufám že jsem nenapsal nějakou blbost ještě se moc... celý příspěvek >
destilační přístroj, 2.12.2007
Zdravím Jak funguje výše zmíněný jímač metylalkoholu na kotli fy. Medienka? Díky
Destilační přístroj, 2.11.2007
Sháním výkres na sestavení destilačního přístroje. Chtěl bych něco vyzkoušet. Díky e-mail: 8207@email.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika