Příspěvky uživatele - 7.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 9.1.2010
Já dávám igelitové kolečko po stlačení zelí, na igelit prkýnka a dlažební kostky. Lák nad igelitem nemám, ale vzduch je vytěsněn. Ztráty zelí jsou minimální a údržbu provádím v zimě asi za čtyři neděle. J.P.
Kysané zelí, 8.1.2010
U červeného zelí jód změní barvu. Doporučuje se dávat sůl bez jódu.
Hotové zelí, 8.1.2010
Na co to potřebujete vědět.  Zelí se má jíst tak, jak komu chutná. Dokvašené zelí je moc kyselé a to už není ono. Někdo přerušuje kvašení sterilací, ale to také není ono. Nejlepší zelí je ještě nedokvašené a ze sudu čerstvě vytažené. J.P.... celý příspěvek >
Jak na krtka, 22.11.2009
Na chytání krtků a hryzců používám klešťové pastě se střídavým úspěchem. Při trpělivosti a větším počtu pastí dovedu nachytat pár jedinců a tím mám na půl roku pokoj. Je potřeba znát chování krtků a zkoušet a zkoušet jak je nachytat. Všem přeji... celý příspěvek >
Proč neničit mech, 22.11.2009
Moje řeč.
Pěstování brokolice - vykvétání, 22.10.2009
Brokolici moc nemám rád tu nechám manželce. Já si nechám ten klacek pod růžicí,  ten oloupu a konzumuji,  je to lepší nez kedluben.
Příslušenství k MT8-070 mini, 22.5.2009
Ahoj Honzo. Žací lištu jsme koupily s náhonem.Velké plochy s řidší trávou a lištou 120 cm to šlo, ale v mokřinách se tráva nevešla mezi kola a kraj lišty. Chtělo by to lištu 140 cm. Je to lišta k sekačce MF 70. Protože máme již menší plochu a to v... celý příspěvek >
Kysané zelí, 1.1.2009
Pokud nakládáte červené zelí a použijete sůl s jódem tak bude mít odlišnou barvu, u bílého nic podobného nepozoruji. J.P
Pěstování brokolice - vykvétání, 24.10.2008
Pěstuji brokolici od jara do podzinu. Na jaře ji zasadím a ještě v listopadu ji sklízím. V létě to není s kvalitou nic moc, ale nedá to moc práce. Jen ji občas zaleji slepičím trusem a jako jiná koštálovina má ráda vápno a zálivku. Nyní jak... celý příspěvek >
Re: Kysane zeli, 21.10.2008
Nerezové nádoby nedoporučuji jelikož se do zelí dostanou kovy. To se týká i nerezu 18/10 který se považuje jako nejlepší na potravinářské účely.
Kysané zelí, 8.10.2008
Do zelí dávám jen sůl cibuli a kmín. Je to z toho důvodu, abych ho mohl různě přichutit a nemusel celou sezonu jíst zelí se stejnou chutí. Upozorňuji, že je třeba nakládat zelí na nakládání a ne letní které zbylo obchodníkům. Pozná se to podle toho... celý příspěvek >
Vyhnívání srdíček u sazenic zelí, 28.6.2008
Srdíčka může vyžírat různá havěť. V tom případě použijte postřik. U mne se lístečky srdíček kroutily a pak zahnily. Vyřešil jsem to včasným obsypáním / po ujmutí a následném přihnojení zálivkou se slepičím trusem / sazenic vápnem. Navíc je to ochrana... celý příspěvek >
vadnutí konečků letorostů, 22.6.2008
Bude to asi monilioza
Cibule - pokroucená nať, 22.6.2008
I nám zdecimovala úrodu cibule květilka.Od té doby cibuli sázím kolem 10.května a zatím to pomáhá. Nevím jestli to bude stále dobré až budpu sázet i sousedé takhle pozdě. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika