Příspěvky uživatele - 215.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mochyně peruánská, 16.10.2008
Pěstování mochyně musí začít co nejdříve.Vysévat v teplé místnosti hned v lednu.Přepikýrovat a vysazovat brzy na jaře již vzrostlé jedince.Zaštipovat jako rajčata.A postupně nenechat dorůst do obrovských rozměrů.Ono opravdu spousta plodů... celý příspěvek >
mochyně peruánská - zimní uskladnění, 5.10.2008
Zdravím Vás Radime.Zaujalo mě to vaše přezimování mochyně, ale moc tomu nerozumím.To dáváte do sklepa aby dozrálo co nejvíce plodů, nebo tu rostlinu vysazujete na jeře znovu na zahradu?Možná se ptám hloupě, ale prosím vysvětlete to podrobneji.Děkuji... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 5.10.2008
Ahoj sadím každým rokem mochyni vedle paprik a neubližují si.Jednu radu ale mám.Začít s pěstováním již v lednu / semínka do truhlíku/ v teple protože dlouhou dobu trvá než vyklíčí a vyrostou sazeničky.Přepikýrovat a silné sazenice vysazovat při... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 27.6.2008
Mochyně peruánská je jednoletka která je citlivá na mráz..Výborná, zdravá plná vitamínů.Ta o které tu píšete není k jídlu.Jedná se o dekorativní červenou.Té se nezbavíte jako plevele.Já bych jenom potřebovala poradit jak se taková žlutá výborná... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika