Příspěvky uživatele - 44.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy přesadit rychlené cibuloviny a ostatní vzimě prodávane rostliny (brambořík, primule atd.), 2.2.2009
Dobrý den, mám dotaz kdy přesadit například primule zakoupené v lednu na venkovní stanoviště a ostatní rychlené rostliny? Je nutné počkat až do jara? Nebo až odkvetou? a nebo je možné je přesadit za bezmrazích dnů na venkovní stanoviště? toto by... celý příspěvek >
Porušená? kapilarita u přeschlého substrátu, 23.1.2009
donbrý den, setkal se někdo s tímto jevem? mám ve sklepě uskladněné různé substráty některé víc jak 3 roky. a když do takového substrátu opět něco nasadím tak špatně jímá vodu a vůbec nedrží "po kopě" jednotlivé částice se při zálivce rozdělí a... celý příspěvek >
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 14.11.2008
dobry nazor hehehe :-) Mam taky delany sece jen dvouvalec jenze ne kazdy si kompresor dokaze vyrobit bud nema komponenty, vybaveni, a nebo schopnosti. A pro takoveto kutily je dobry aj supermarketovy kompresor.Z.M.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 13.11.2008
Napadlo mě ještě že by šlo ty rajčátka poválet po papírové utěrce a ta by ten olej odsála. Z.M.
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 13.11.2008
spatny rozbeh muze zpusobovat i studeny stuhly olej a vadny rozbehovy kondenzator no a v nejhorsim pripade pridreni Z.M.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 13.11.2008
Tím sušením se několikanásobně zintenzivní chuť a aroma rajčete. opravdu to stojí za to počítejte ale, že kilo čerstvých rajčat je po usušení tak na naplnění malé sklenice. Rajčátka se dají konzumovat různě Třeba hezky je na talíř rozložit k tomu... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 13.11.2008
Nedávno jsme koštli první skleničku naložených a sušených rajčátek no... mňames:-) Mam naložené pouze 3 skleničky a do každé jsem dal jinou směs koření. Příště akorát rajčata vysuším o něco míň, protože byly o proti kupovaným tužší. Zalil jsem to... celý příspěvek >
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 13.11.2008
Pane JARDO hoďte sem ten recept. Děkuji všem za rady mrkev jsem dal do plastove bedynky s piskem do sklepa, kde je teplota cca 8-10°C a vlhkost 98% Z.M.
Zázraky v zahradě, 21.10.2008
Člověk tu není pár dnů a to je nadílka pěkných foteček jen tak dál. Hezký den přeje Z.M.
Pracnost pěstování trávníku, 15.10.2008
Denně? tak možná automatická sekačka. No jestli nekdo skutečně seká denně, tak určitě nemá čas "sedět" na tomto fóru :-) Z.M.
Pracnost pěstování trávníku, 15.10.2008
Jak to tu čtu nějak nám ta spotřeba divně vychází... jaký je objem nádrže na vyžínači Partner Colibri a na sekačce s motorem TECUMSEH 35?
Pracnost pěstování trávníku, 15.10.2008
Dobré téma :-) To bude hooodne reakcí... Takže já sekám nazvu to louku 2000m2 letos jsem sekal 5x. Je to ve svahu a celkem dřina i když mám pojezd a záběr 54cm. Okraje a prudký břeh cca 200m2 sekám benzínovým vyžínačem Vždy sekám při výšce 35-40cm... celý příspěvek >
Technika orby, 14.10.2008
Pěkné. z videa je jasné, že dvojmontážky jsou na orbu velice účinné určitě je i lepší "boční" stabilita. Z.M.
Nový dům - stará zahrada, 13.10.2008
Skareda trava? Spis bych rekl neudrzovana nesekana louka. A ta kdyz se zacne kosit staci 4-5x za rok beznou benzinovou sekackou bude moc hezka a stale kvetouci plna zivota bez zalivky hnojeni vypichovani strikani selektivnimi herbicidy atd. Tim vas... celý příspěvek >
Co je to za ker?, 13.10.2008
Děkuji mnohokrát Z.M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika