Příspěvky uživatele - 41.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 4.4.2009
zdravím, mam na vás otázku, Motor Tecumseh Centura 60 s tlakovým mazaním mám už rok, je vhodne po roku vymeniť zapalovaciu sviečku? aj ked len preventívne. Sviečka neviem prečo ale je stale ked ku kontrolujem cca každe 3 týždne je stale čierna ako... celý příspěvek >
rotavator Misina Delta T-6,0D, 26.3.2009
zdravím, chcel by som sa na niečo spýtat. Po zime plánujem zase naštartovať malotraktor a pripraviť zem pred jarnou sadbou. Motor mám doma a beriem ho tento víkend na záhradu. Je tu ale jeden problém, na jesen ked som motor niesol zo zahrady... celý příspěvek >
aky robix?, 22.12.2008
zdravím, ano chápem, ono robix je dobrá značka hlavne čo sa týka tej stavebnice da sa ľahko zložiť rozložiť skladovať. cena za zostavu rotavator + motorova jednotka sa v SR pohybuje okolo 16-20 tisíc SK ak by ste brali zostavu prevodovka, kolesa,... celý příspěvek >
aky robix?, 19.12.2008
Ale no prečo len na 4 sezony??? Ved tie stroje niesu z papiera, plne chápem autorovu otázku a jeho zvažovanie nad kupu tejto šikovnej stavebnice, mam podobný komplet ako je robix a zatial max spokojnosť, a k výberu, no zaleží podľa toho čo s tým... celý příspěvek >
vyžínač Stihl FS45 nebo Husqvarna 125C, 8.12.2008
zdravím, FS 45 ku som mal a presne s "combi" hlavou je to hlava aku vy popisujete ale nemá len plastove nože ale zakladal sa donej aj riadny silon, asi to tak bude aj u vašej spomýnanej hlavy, neviem či je to tá "nová FS45" ja som... celý příspěvek >
Problém motor Tera, 20.11.2008
zdravím, známi mal podobný problém, skoro až rovnaký proste motor po zahriati zhasol, alebo po malej chvilke ak sa ihned po studenom štarte dal do zaťaži, zdochol bez nejakých predbežných dusení kolisaní otáčok, roste ako keby ste ste skratovali... celý příspěvek >
sekačka R 434, 2.11.2008
zdravím, neuvádzate aký motor máte na tej kosačke ale predpokladám že Brigss. znečistená sviečka môže byť znakom že bud je v motore priveľa oleja, alebo naklon motoru je pri kosení nadmerný (stupanie zahrady poprípade klesanie) to by znamenalo že... celý příspěvek >
prevodovka ku kultivatoru, 31.10.2008
dík k tej spojke ano mate pravdu ovladam ju tak že pačku pomaly pritahujem k rukoveti, a ta páka ktora ovlada tu kuželovu spojku dvíha spojkový kužeľ, ten sa pritláča o lamelu ktora je na oske motoru a tým sa dáva stroj do pohybu. spojka na kosiacom... celý příspěvek >
prevodovka ku kultivatoru, 28.10.2008
zdravím, ano ta pružina tam hrá rolu jemneho rozbehu, čili ja sa rozbieham tak že pačku na rukoveti musím stláčať, ked su pustím stroj stojí, ten dorazový šrub je na nastavenie zaberu spojky, čili ked je spojka vypnutá nesmie stroj zaberať do... celý příspěvek >
prevodovka ku kultivatoru, 28.10.2008
ááá zdravím majiteľa systemu KF 04. tak tento problem som sa pokušal riešiť aj ja ešte počas prazdnin hladal som všade možne či neexistuje nejaka prevodovka na to ktora by ponukala aj spetný chod, bohužial marna snaha, jedine už ostáva iba vlastná... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 24.10.2008
heh tak o takom motore som ešte nepočul, ale nevylučujem že to môže to byť nejaký "extra" 4 takt. ale pokial sa bavíme o motoroch používaných na malotraktoroch alebo kosačkách ta tam do 4 taktov žiaden olej do benzínu nejde. Jedine ak by... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 23.10.2008
NIKDY nedávať do benzínu ktorý pôjde do 4 taktu olej. švortaktné motory maju Olejovú náplň oddelenú. do 4 takt motorov sa leje iba čistý bezolovnaty benzín. napr. NATURAL 95.
Hecht 132 - nazory, 13.10.2008
zdravím, tak som tento víkend pokosil s krovinorezom celu zahradu (aj preto aby som vypotreboval namiešaný benzín v bandasočke) kosilo sa od rána do cca 14:00 poobedia s dvoma 10 min prestávkami, motor ide ako hodinky, chytá krásne, výkon podáva... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika