Příspěvky uživatele - 16.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tecumseh enduro XL 7HP - problém s palivem, 19.10.2010
páni kolegové, mám problém, prosím o radu.Na fréze mám osazen motor Tecumseh enduro XL 7HP.První problém se jevil podobně jako nynějsí, ale byl odstraněn-prasklá svíčka.Ale včera jsem vyjel do pole/vozil hnůj na vzdálenost 100m/.Do oběda bylo vše v... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem benzínové sekačky, 6.11.2008
Mám také letos novou sekačku Husqvarna 152 SVH-BBC.Jsem žena a sekám zahradu 1500-3000m2.Co se týče snadného sekání, tichého chodu a spotřeby, jsem velmi spokojená.Půlku zahrady posekám na jednu nádržku.Olej jsem letos nemusela vůbec... celý příspěvek >
Liliochvostec (Eremurus robustus), 11.10.2008
Také ho mám druhým rokem.Loni měl jeden květ a letos už mám tři klasy.Mám ho v humózní půdě, ale hlíza sedí na vrstvičce písku.Je krásný a i po odkvětu, má dlouho pěně zelené bobulky, než uschnou a vytvoří semena.Nepřikrývám, ale loni byla mírná... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 11.10.2008
Není to písečnice?
Canna - indická, 11.10.2008
Dobrý den, Kany pěstuji 4 roky.Já je po prvních mrazících, když se jim spálí listy vykopu, ustříhnu listy asi 10 cm nad hlízou, oklepu bal a nechám týden i déle oschnout v suchu.Nutné, aby hlízy přes zimu nezahnívaly, Potom je dám do velké... celý příspěvek >
Benzínová sekačka Husqvarna R 152 SV, zkušenosti, 5.8.2008
Mám tuto sekačku 3 měsíce a mohu říci, že je opravdu dobrá. Olej téměř vůbec nebere a má i malou spotřebu benzínu.Jediné, co je problém, byla letos velmi hustá a šťavnatá tráva a ucpával se tunel, kterým jde posekaná tráva do koše, takže jsem první... celý příspěvek >
Agzat nebo MKS-60, 5.8.2008
Děkuji za odpovědi.Jsem rád, že se našel někdo, kdo stroj MKS-60 vlastní a je s ním spokojen.
Agzat nebo MKS-60, 9.4.2008
Děkuji za rady. Agzat tedy u Vás vítězí, ale potřebuji i někoho, kdo pracuje i na MKS-60 od Staufčuka. To, že se někomu nelíbí konstrukce, ještě neznamená, že to je špatný stroj. Agzat se mi také vzhledově více líbí, ale potřebuji opravdové... celý příspěvek >
Agzat nebo MKS-60, 3.4.2008
Máte někdo zkušenosti pouze s těmito malotraktory? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody a jaký motor je nejúčinější ? Byl mi doporučen motor Tecumseh 7HP.S malotraktorem potřebuji sekat v kopcovitém terému a orat v kamenité půdě.V zimě odhrnout... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika