Příspěvky uživatele - 208.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody čačanské švestky předčasně opadávají, 27.5.2022
Stromy sliviek sú zrejme ozaj náchylné na výživu.. na jeseň som plytko obryloval pod slivkami, zapravil mastalny hnoj a na jar doplnil bezchloridove NPK, toto treba urobiť ale až kúsok za obvod koruny... teraz sa mulcuje trávou, taktiež až za obvod... celý příspěvek >
Plody čačanské švestky předčasně opadávají, 27.5.2022
Vie sem nikto dať link na presný diel tohto poradu?
Jezírko na podmáčené zahradě - máte zkušenosti?, 27.5.2022
Používám bakterie jak už jsem psal. Startovací dávka byla časově rozložena po 14ti dnech. Nyní jsem ji podle návodu prodloužil na 1 měsíc a zaznamenal jsem zhoršení kvality vody. Tak jsem včera bakterie přidal o pár dní dříve a uvidim jak se to... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Děkuju, vzhledem k tomu, že nemám rajčata pod stříškou a proudění vzduchu nic moc, tak je postřik proti PB namístě. Ti jenž si zde stěžují na chemii mají buď ideální podmínky a nebo nikdy nezažili, že jim PB pokosila celou úrodu. Zakladatel... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Doplnuju podpis Chřiby.
Skudce redkvicek, 27.5.2022
Může být.
Broskve 2022, 27.5.2022
Já mám radost, že v úvozovkách žádné nepěstuju a že nemám už takové velké úrody jako v minulosti, kdy jsem je pak musel nejen z důvodu poškození hmyzem, ale také pro nezájem, vypeckovávat do kvasu. Z toho, že nebudu muset vypeckovávat mám opravdovou... celý příspěvek >
Skudce redkvicek, 27.5.2022 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, letos jsem si poridila vyvysene zahony, nadherne me roste zelenina☺Jen me neco zere redkvicky. Jsou nakousany, nasla jsem tam jen sneka s domeckem. Je on ten zrout?? Moc dekuji vsem za radu. 👍🏻😉
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022 Obsahuje fotku
pěstuju jen velmi rané odrůdy, oblíbenou Impalu, letos ještě Moniku, dříve Rosaru, prostě odrůdu, kterou seženu v místě. Letos okolo 20 kg sadby, ve 4 záhonech, v nadm. výšce 400 a 650 m, v různých půdách. Nestříkám, za posledních 20 let jen 2x proti... celý příspěvek >
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 27.5.2022
To by mohlo pít to co píšete. Začalo to dělat poté co jsem na zahradě vysadil jinou třešni. Co je to za odrůdy, nevím. Ta první třešeň, která pěkně plodila, byl čtvrtkmen. Poté co jsem vysadil druhou třešni, tak se začalo dít to, co je na fotkách.
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Pěstuju spíše pozdnější odrůdy. Letos mám odrůdu Antonia. Už uzavírá řádky a vytváří poupata. Vydatný déšť ji neskutečně povzbudil k růstu. Zítra provedu první postřik proti PB a mandelince. Larvičky mandelinky se už začínají z nakladených vajíček... celý příspěvek >
Broskve 2022, 27.5.2022
kadeřavost na vrcholových pupenech už jsem obral, přihnojil cereritem, aby rychleji stromy nahradily ztracenou listovou plochu a broskvoně rozumně diferencují plody, takže probírku budu dělat až před dozráváním. Očekávám slušnou úrodu na všech... celý příspěvek >
Broskve 2022, 27.5.2022
Radost nemám. Broskvoně odkvetly, nezmrzly a plůdky jsou nasazené. ALE na stromech je naprosto šílená kadeřavost, že mám strach, zda to přežijí. Zkusil jsem letos postřik nějakou novou Sulkou a to byla fakt veliká chyba.
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Pro brambory to platí úplně stejně. Brambory buď nestříkám vůbec, nebo v okamžiku, kdy se objeví první náznaky plísně a je nevhodné počasí. A funguje to tak perfektně, na úrodu si fakt stěžovat nemůžu.
Broskve 2022, 27.5.2022
Co se týče množství odrůd, tak zdaleka nemám všechno, co bych chtěl, ani dostatečný prostor pro to, co už tady mám. Otázka ale zněla: Máte radost ze svěžího zeleného porostu broskvoní a nějakých těch plodů, co nezmrzly? Má někdo nějakou radost? Já... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika