Příspěvky uživatele - 20.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
morušovník, 28.11.2007
Brno Poradí někdo, jak sehnat a jak pěstovat morušovník (přesný název neznám).
slunečnice - černání a kroucení listů, 2.6.2007
Prosím o radu. Zasadila jsem z loňských semen slunečnice,  byly krásné 3metrové i letos nově koupené. Narostly pár cm, načež začaly se kroutit listy a černat. Jaká je  pomoc. Díky za rady - zahrádkářka u Beskyd.
skočec, 27.2.2007
díky moc za informaci, tedy dát na plné slunce, jak je to se zýlivkou?
skočec, 26.2.2007
Prosím o zprávu, jestli zná někdo rostlinu snad jménem skočec. Prý jde o  nějakou jakoby ozdobnou trávu. Mám malou rostlnku, jak ji pěstovat, na jakém stanovištu¨i, zkrátka komplet radu. Díky, zdravím z Brna.  I.K.
okrasné zelí, 16.12.2006
Neznám přesný název, vypadá jako nějaká velká květina. Jak pěstovat a jak to, že ještě teď se např. z něj dělá dekorace? Díky za zprávu do brna
sufinie, 3.10.2006
Prosím o radu. Mohu nchat surfinie v truhlíku a na jaře je znovu přesadit? Nebo se s nimi? Ostříhat a namnožit noví? Těch letošních je mi líto, mám je krásné. Děkuji - začáteční balkonářka
muškáty, 1.8.2006
mám stejný problém.Rostliny jakoby odcházejí, listy žloutnou. Ale měla jsem kolem nich fazole,které je pravděpodobně nachazily. Vyhodila jsem je, ale asi už pozdě. Někdeč jsem slyšela, že se má  udělat postřik, voda, Jar, 2 cigarerety, trcohu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika