Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
HQ 268 zhasíná, 30.1.2020
měl jse problem po 30 letech H60 zavada vzduch filtr a filtr v benzin nadrži jede jak za mlada
Při porážce je slepice plná vody, 27.5.2017
Na stejný dotaz u veterináře, mi bylo sděleno že je to nekvalitní stravou. Naše slípka byla plná vody a tvrdá střeva plná jakých si granulomů. Jsou prý dost choulostivé na krmení. Na starších kusech se to takto projeví.
Slimáci, 24.4.2017
proč kupovat chemiji když to zmaknou kačirkove   jsou v běhu cely den
Jaké 2 vysokokmeny, 23.4.2017
před čtyřmi roky jsem zasadil stare odrudy a z nich mi nejvic chutna panenske
Tepelné médium do dvouplášťového kotle, 21.2.2017
Zdravim, pouzival som vodu, ano voda je fajn zadne vypary.ale kym nemam kvalitny tlakovy dvojplast, tak teplotu nedostanem vysoko. Tak pouzivam trafoolej Skorej ma zaujima, do akej teplotyby sa mala hnat teplota v medziplasti, mam pocit ze... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp dusi sa, 11.2.2017
v prispevku som pisal ze som menil, hornu membranu, odkrutenie kritu membrany som nepovazoval za rozobranie karburatoru,
Drtič na ovoce, 9.2.2017
drtic je lepsi ako struhac, nerostruha jadra, na must je to ale jedno ja som si spravil drtic na cingularku, na strane hriadela kde su remene som mal hlavu(ako do vrtacky)pouzil som kulatinu, asi kardan, skratil tak na 25cm privaril po obvode ok... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp dusi sa, 9.2.2017
aha, tak konecne som to pochopil takze ked menim sviecku tak musim rozobrat pilu...
Husqvarna 346xp dusi sa, 8.2.2017
nerozumiem otazke, odkrutil som horne 4ks srobky, vymenil som tesnenie aj membranu teraz som vymenil aj spodnu (kupil som v balicku komplet hornu aj spodnu),po nastartovani to ide ok, po pridani to kape, ale to moze to byt rozstelovanymi... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp dusi sa, 8.2.2017
este ma napadlo, ze jedina hadicka ktoru som namenil, je vzduchova..., karburator som nikdy nemal rozobrati, nemoze tam niekde nieco vysiet, alebo zapchat...
Husqvarna 346xp dusi sa, 8.2.2017
Dobry den, pilu som kupoval novu v prahe pred 6timi rokmi, nikdy ziadny velky problem, preda casom vymenene pal. hadicky, vcera pumpicka a horna membrana, problem stale trva, pila bud nejde nastartovat, alebo sa po pridani plynu dusi, alebo ked... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 2.2.2017
ano mame dva měsice doma broskvičky až to někdy lame větve přivedl mi k tomu starej pan kterej jezdil do Číny a Ruska a navozil si material  a očkoval to na mandloně a předtim na mirobalan
Kříženec broskvoňmandloň, 9.1.2017
nejlepši jsem viděl na mandloni
Mráz - hodina pravdy, 9.1.2017
tak st se daři kolik je vas na okrese takovejch lidi mysli že když jsem něco podobneho začal   na Slansku asi jsem bil sam a když znami viděli obrazky začeli taky vysazovat pro vnoučata abi něco měli 
Podzimní termín výsadby broskvoní, 6.1.2017
sazim všechno napodzim asi třicet roku 250 stromku a když male procento nevyšlo dosadil jsem to najaře
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika