Příspěvky uživatele - 191.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 29.4.2009
Pila MS 180 stará 3 roky, olej stihl 1:50 zatím bez závad, ale díval jem se na svíčku a o cihlové barvě nemůže být řeč, jak na svíčce, tak i pístu jsou saze. Pila je nastavená ještě od výrobce. Nařezáno celkem kolem 40 m3 na špalky, ale po... celý příspěvek >
Skládací křovinořez, 8.1.2009
Pánové, nehádejte se kvůli mému dotazu. Byl jsem rozhodnut v cenové relaci do nebo těsně nad 10tis. Koukal jsem na cenové nabídky jak SOLA, tak HQ i STIHLA. Ona ta plocha je i vystříkávána Round-upem, tak tam není mnoho co na sekání. Rozhodl... celý příspěvek >
Skládací křovinořez, 6.1.2009
Děkuji za radu. Kouknu na to. Radek
Skládací křovinořez, 5.1.2009
Omlouvám se za překlep. Ne křovinožez, ale křovinořez. Doplnim benzinový
Skládací křovinořez, 5.1.2009
Dobrý den, prosil bych o radu ohledně skládacího křovinožezu. Potřebuju s rozkládací (dělitelnou) hřídelí z důvodu převozu v autě, aby šel napříč kufrem, tj. po rozložení max 110-120cm. Sekat se s tím bude roční náletový porost tak 4x měsíčně plocha... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 27.12.2008
Když jsem se na stránkách Zenoah s předvýplachem před lety potkal, nápad se mi moc líbil, logický, jednoduchý a přinesl veliké zlepšení ve snížené spotřebě a nižších emisích, po této diskuzi mi k tomu přibylo, že plně srovnatelného stavu jde třeba... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 16.12.2008
Byly studie, že u dvoutaktů až 30% paliva odejde nepoužito se spalinami, někdy v 80. letech se objevilo řešení předvýpachem a v ideálním případě mělo tedy ušetřit oněch 30% paliva. Tato hodnota vypadá hezky a tak ji výrobci přepisují do svých... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 25.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den koukám se jak se tu všichni chlubíte svémy miláčky tak ani já nechci zůstad pozadu a ukáži vám tu toho mého mazlíka ktereho sem koupil sotva před rokem od jednoho moc hodného dědy za 25000.- No byla s tím trochu práce ale ted jezdí a maká... celý příspěvek >
Bambusy - do jaké výšky skutečně vyrostou?, 18.9.2008
Dobrý den, nedoporučuji kupovat dovoz z Holanska apod. Pěkně vypadají, ale nejsou zvyklé na naše podnebí. Pozor na výběžkovaté druhy bambusů. Je potřeba zabránit rozrůstání speciální fólií.
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 16.7.2008
Tak jsem jí konečně dneska vyzkoušel. Na začátek bych chtěl uvést, že podmínky pro sečení asi nebyly úplně optimální - cca celý týden zpět v přestávkách pršelo (kromě včera a dnes kdy bylo polojasno). Tráva dnes byla sice oschlá ale zem byla ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika