Příspěvky uživatele - 173.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zázraky v zahradě, 18.10.2008 Obsahuje fotku
Podobné
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.10.2008
Nádhera, úžasné. Letní ráno mezi tolika krásnými květy - to je pohlazení na duši. Tak to cítím.  Je v tom moc, moc, moc práce, ale kdo tohle dokáže - má se z čeho radovat.
Neznámá trvalka, 14.10.2008
Už jsem zase trochu chytřejší - moc děkuji .
Pochlubte se tulipány a narciskami, 14.10.2008 Obsahuje fotku
Mám spíše jen obyčejné tulipány, ale i ty byly hlodavci vždy zklidovány (chalupa, blízko pole atd.)  Před 4 roky mi manžel vyrobil z obyčejného králičího pletiva  (levné) obdélníkové misky  (velmi jednoduchá práce -... celý příspěvek >
rada, 14.10.2008
Přesně takový problém jsem měla. Teď už to znám a fotky mohu odesílat. Takže: po přihlášení v diskusním fóru odešlete svůj text. Pod textem (který okamžitě uvidíte) kliknete na: přidat obrázek.  Objeví se nové okno, kde bude upozornění: ... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 13.10.2008 Obsahuje fotku
Prosím o název mé dlouholeté trvalky. Kvete bohatě každý rok od června   (asi 50 - 60 cm dlohé stonky, dobře se množí semeny) ale nikdy jsem se nestarala   o název. Jestli nekdo ví, ať mi prosím  sdělí název. Děkuji
kroucená vrba, 13.10.2008
Kroucenou vrbu máme asi 20 let.  Čím je tato vrba starší, tím více podléhá chorobám. Již jsme ji i několikrát zmladili, ale stále žije - je mohutná a slouží nám jako mohutný slunečník (je nad lavičkou). Na jaře jakmile pozoruji černání lístků -... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 12.10.2008 Obsahuje fotku
Konečně vložím obrázek begonie multiflora - červená
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 6.10.2008
Pěstuji mimo jiné i balkonové begonie - poněkud netradiční begonie multiflora - (červené.). Nevím, jestli existují i v jiné barvě - zatím jsem se s nimi nesetkala. 
muškáty, 2.10.2008 Obsahuje fotku
Foto
muškáty, 25.9.2008
Pěstuji sytě červené velkokvěté muškáty již mnoho let a mám s tím dobré zkušenosti. V říjnu muškáty ostříhám (ponechám výhonky ási 15 cm), oberu všechny listy a uložím ve sklepě.  Celou zimu nezalévám. Pár ustřižených výhonků zasadím dost hustě... celý příspěvek >
sundaville red, 17.9.2008
Dosud mám na balkóně a až klesne teplota natrvalo - dám květináč na chodbu a budu m í r n ě   (opravdu mírně) celou zimu zalévat.  Rostlinu jsem již zdárně řízkovala - a rozdala sazeničky. Mám ji tři roky. Pěstuji podobně jako... celý příspěvek >
Puklice na fikusech, 19.8.2008
Dík za rady,  vyzkouším Karolina
Puklice na fikusech, 12.8.2008
Snažím o pěstování bonsaií a mám převážně fikusy    (beniamin).    V červnu se  na rostlinách objevily puklice a žádným postřikem jsem se jich nedokázala úplně zbavit. Vždy některá  někde přetrvá a dál se... celý příspěvek >
Kompostování jedovatých rostlin, 28.7.2008
Prosím o informaci. Na zahradě mi roste hodně náprstníků (stále se vysemeňují) a i když je všechny růst nenechávám,  kvete jich hodně. Po odkvětu je většinou házím na kompost -(kompostovou hlínu používáme na zeleninovou zahrádku, na skalky a do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika