Příspěvky uživatele - 135.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hnojení jabloní, 24.9.2008
Hnojí se jabloně i boraxem (našel jsem ho pytlík na půdě po předchozím majiteli)? Pokud ano, jak se na nich pozná, že trpí nedostatkem boru?
Moření cibulí mečíků, 23.9.2008
Ty dýmovnice budou asi Actellic 50 EC, ten bych tam někde měl mít. Předpokládám, že to bude uvedeno v návodu k použití, ale na jak dlouho se cibule mečíků do mořidla obvykle nakládají - řekněme přes noc?
Publikácie o motorových pílach, 22.9.2008
The Book of Tiki, Taschen Verlag 2000, obsahuje ukázky pseudopolynéských soch vytvářených motorovou pilou v USA v 50. - 60. letech pro potřeby barů, bufetů, heren atp.
Moření cibulí mečíků, 22.9.2008
Dovedl by mi, prosím, někdo stručně shrnout, jak a čím mořit cibule mečíků před uskladněním na zimu? Některé z cibulí, které jsme na jaře kupovali, byly zřejmě napadené třásněnkou, příští rok bychom tomu rádi zamezili. Děkuji.
Dolmar, Jonsered, Husqvarna... ne Oleo Mac, 22.9.2008
V tištěných novinách to tak označené je, jen mě ale udivuje, že to chybí ve webové verzi. Ten test je samozřejmě k smíchu, už jen proto, že pil v této kategorii je v každém obchodě s kutilskými potřebami k dispozici X v cenách od 3000 Kč. Tomu, kdo... celý příspěvek >
Dolmar, Jonsered, Husqvarna... ne Oleo Mac, 22.9.2008
Kde bylo označení "inzerce" - na webové verzi ho nevidím.
Jak se zbavit vojtěšky v trávníku?, 22.9.2008
Použít selektivní herbicid, např. Bofix aj.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika