Příspěvky uživatele - 166.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh jehličnaté rostliny to je?, 9.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu jaký druh jehličnaté pokojové rostliny to je. Děkuji
Thuje, 28.9.2009
Dobrý den, jen se chci zeptat jak daleko od plaňkového plotu vysadit thuje smaragd?Díky
Mars, 4.6.2009
Dobrý den, Mars máme čtvrým rokem. Potřebovala jsem ho zapěstovat na vyšší kmen, tak jsem vyholovala a teprve loni jsem mu dala svobodu.  Udělal mi radost   a letos poprvé ochutnáme. Jo, a nedaleko jsou bývalé pískové lomy, takže... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 18.2.2009
a další kaštanovník je v Plzni na sídlišti na Skvrňanech ve Vojanově ulici přímo u paneláku - je vysoký cca 4-5m a téměř každoročně plodí. Pokud chcete už sazenice, tak je nabízí zahradní centrum N.O.S. v Nepomuku za celkem solidní ceny. Petr
Kultivátor MS 07 IN, 24.10.2008
Mám kultivátor skoro rok a jsem spokojen.Připomínky k pojezdům jsou faktické.Je nutné přiložit větší sílu při zatáčení.Nedoporučuji i na rovině upravovat rychlost.Rychle odejde klínový řemen, až praskne.Pokusil jsem se o to 2x. poprvéjsem rchle... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 16.9.2008
Zdravím, na internetu jsem našel níže přiložené informace, jinak sazenice (nejen kustovnice) zasílá i zahradní centrum Nepomuckého ornitologického spolku - lze najít na internetu - a ochotně poradí... Kustovnice čínská je keř... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika