Příspěvky uživatele - 144.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Douzeni koupeneho uzeneho, 25.9.2014
Téma znělo - Přeuzování koupeného uzeného. Zatím tu nikdo!!! nenapsal žádný recept. Pouze samé rozumy apod. Naložit čerstvé maso a zaudit snad umí každý pitomec. Ale jak!!! přeudit kupované uzené - žádná rada, žádný recept.  Nezajímají... celý příspěvek >
Cambria orchidej, 1.2.2011
děkuji za radu... už aby kvetla, je totiž nádherná
Cambria orchidej, 1.2.2011
Dobrý den, u mojí Cambrii se začali po odkvětu (koncem listopadu) nyní vytvářet jak kdyby omládky?je možné je oddělit a případně rozmnožit?a jak?omládky jsou cca 10cm velké, děkuji
Vodní udírna, 19.1.2010
To co jsi popsal je grilování masa udí se maximálne do 80°C a jen na závěr uzení tzv.vypalivání uz výrobků.Přečti si něco o uzení masa.
Kutr nebo kuchyňský robot na výrobu klobás?, 19.1.2010
Kutry 10l se prodávají na www sránkách různých bazarů potr.strojů v ceně do 30.000.- Kč, ale ujišťuji vás že vám k ničemu nebude slouží i ve výrobě k přípravě jemného zboží /párků, paštik,jemných salámů/ a různých pojivých prátů.Klobásy se totiž... celý příspěvek >
Stavba udírny, 19.1.2010
Chybu vidím v příliš dlouhém kouřovodu a špatně osazeném teploměru. Vy vlastně měříte teplotu dýmu vstupujícího do udírny což pri teplotě 75 C musí v každém přípedě dehtovat je to nedokonalé spalování. Při uzení masa není důležitá teplota dýmu na... celý příspěvek >
Písková filtrace marimex nebo bestway, 9.6.2009
Filtraci Pro Star 4 od Marimexu mám a jsem velmi nespokojen, po 14 dením provozu mi praskla plastová hlava otočného ventilu. dal jsem ji k reklamaci a po 20 dnech ještě nebyla reklamace vyřízena a protože mi úplně zhnila voda v bazénu tak jsem uhodil... celý příspěvek >
Česnek jako lék, 25.3.2009
Co je na tom pravdy, říká se ráno lék večer jed.
Jaké koše proti hryzcům, 24.3.2009
Take bojuji s těmito zvířátky, teť na jaře se chytají do klasických pastiček na myši, návnada mrkev, ořech mam to v malé jámě zadělané deskou, občas kontroluji, hodně štěstí.
Kuny, 24.3.2009
Někde jsem slyšel že tam kde jsou kuny, se má nechát puštěné rádio ovšem nevím na jaké stanici, hodně štěstí.
Co teď s kadeřavostí?, 19.3.2009
Tak si to tady pročítám a chci taky něco dodat, jeden starý zahradník mě říkal jak dříve stříkaly tyto stromy modrou skalicí+vápno rozmýchat vodě a tímto postříkat tak někdo napište jestli to máte odskoušené díky.
Růže do květináče, 17.11.2008
Děkuji za skvělé rady skusím ji zazimovat venku.
Růže do květináče, 9.11.2008
Mám koupenou zakrslou růži v květináči, ale aby příští rok kvetla určitě by potřebovala zazimovat a tak nevím jestli ji mám nasadit ven a zakrýt, nebo ji dát jen třeba na chladnější chodbu, děkuji za radu.
oleandr - opadávání listů, 8.9.2008
z vlastní zkušenosti vím, že má rád větší květináč, plné slunce,  hnojit každých  14 dnů a zalévat teplou vodou
napadený oleandr, 8.9.2008
asi bude nejlepší ho na podzim ostříhat na jaře se uvidí
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika