Příspěvky uživatele - 72.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Krásně se nám rozhořela diskuze, nic proti tomu, ale se nějak chodí okolo toho podstatného, tedy jaká ochrana proti mšicím, když nechceme používat chemii. Taky by mne to zajímalo, občas s nimi docela bojuji. Jinak někdy se taky docela divím, co... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Myslím si, že je to hodně i o člověčí lenosti. Je jednodušší postříkat cokoli čímkoli než přemýšlet jak stříhat, naučit se jak ošetřovat a pečovat, kdy pěstovat a jak pěstovat, jestli vůbec pěstovat.... Příspěvek pana Zdeňka se mi "dostal do... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Asi je problém v podstatě - jestli jde o to, jaké věci skutečně jsou nebo jak vypadají. Vím co dokáží kroupy, srny, mšice... a co člověčí rakovina. Nechci si říkat - stálo mi to za to? Je to každého svobodné rozhodnutí.Ale listněte si tady trochu -... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Nejsem fanatický ekolog, jenom vidím kolem sebe důsledky rad na tomto fóru. Je v módě být zahrádkářem, tak se na pozemku vysadí stromy. Čím víc, tím lépe. A nechají se růst, jů, to bude ovoce - a hele, sousedi mají spousty ovoce a já nic, co s... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
A postřik proti mšicím je co? Celé tohle forum se ze zahrádkaření, soužití s přírodou, relaxace v přírodě... mění v chemickou poradnu. Jak a co a proti čemu postříkat, zahubit, zničit. Jak rostlina nevypadá jak z umělé hmoty, je to špatně. Vy sám... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 1.9.2008
Taky jsem v červenci vysadila tři chcípáčky a teď jsou z nich mohutné keře se spoustou polehlýc větví. Ty nejmohutnější jsem vyvázala ke kůlům a budu dělat stromeček. Taky už kvetou a plody nikde - jestli mají v Kruhu pravdu, tak máme asi smůlu... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Výstavní jablka si můžu koupit v Kauflandu nebo Makru, kvalitní, zdravá, nepostříkaná chemií ne!!! Zahrádkařím kvůli zdraví, ne penězům, proč by mělo být stříkání stromů samozřejmostí??? S pěstováním rezistentů není potřebné, o pár jablek víc nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika