Příspěvky uživatele - 165.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kustovnice čínská, 30.8.2008
ahoj všem manžel koupil kustovnici letos na jaře od Starkla je vysoká asi 2 metry a protože roste strašně rychle hledám zde návod jak ji skracovat.Uplně ale strácím chut´po přečtení všech informací.hned zítra se dojdu podívat na zahradu jaké má... celý příspěvek >
Lonicera henrii, 4.8.2008
Dobrý den, Lonicery henrii mám několik kousků, zasazené je mám 2. rokem, ale letos zcela v létě opadly a mám obavu, že už neobrostou. Co by se s nimi mohlo stát, poradí někdo? Děkuji
Jalovec - usychání větviček, 3.8.2008
Dobrý den, mám stromky staré 4 roky a nyní mě začali usychat větvičky a vypadá to, že stromky odejdou celé. Ve vnitř větvičky je dírka a v ní jsem našla malého černého broučka. Potřebuji poradit jak mám stromek ošetřit. Vím, že bych měla... celý příspěvek >
Rozdíl mezi zákrskem, čtvrtkmenen, polokmenem, 17.10.2007
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu, jakého vzrůstu bude v dospělosti strom broskvoně a slivoně, pokud je uveden jako a) zákrsek b) čtvrtkmen c) polokmen. Děkuji
Poznáte rostliny na snímku?, 15.10.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte jaké rostliny mám na snímku? Díky
host, 5.10.2007
Nevíte jak se pěstují malé semenáčky?
Cornus alba, 4.10.2007
Je vhodné zkombinovat  do neformálního živého ploto cornus alba aurea a elegantissima? Jde mně o to, aby měli stejné růstové vlastnosti. Podle společného názvu Cornus alba předpokládám, že pravděpodobně ano...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika