Příspěvky uživatele - 116.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová píla zn. Timbertech, 21.1.2009
Zdravím. Ďakujem vám za reakcie a postrehy. Pílu by som kúpil len predávajúci sa mi ešte neozval na mail. Minule mi písal že ju má a odvtedy sa mi neozval. Keď sa mi ozve tak ju kúpim a napíšem ako som s ňou spokojný.
Motorová píla zn. Timbertech, 19.1.2009
Zdravím. Dnes mi odpísal predajca a ku ND sa nevyjadril. Takže ND budú asi problém. Ešte stále nie som rozhodnutý či ju mám kúpiť alebo nie. Predsa len tie ND sú dôležité.  Radek ja som nemyslel tak že budem kupovať valec, piest..., myslel som... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 18.1.2009
Takže podľa Vás pán J.S. mám zabudnúť na túto pílu a ostatné napodobneniny. OK. Keď je lišta dlhá 45 cm to neznamená pre mňa, že budem píliť polená priemu 45 cm. Tie polená, ktoré som pílil ručne mali 10 max.15 cm priemier. A čo Hecht 939 s objemom... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 18.1.2009
Ja som pozeral aj Hechta 945 a mali ho v Tescu v akcii za 5999Sk aj prepravným boxom. Možno u vás v Česku je za 2700Kč, ale na Slovenksu je ovela drahší. A podla mňa 2.4PS čo je cca 1.8Kw je slušný výkon na 45 ccm motor. Ale možno len papierový.... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 18.1.2009
Pán Radek, prečo si mylíte nie je treba uvažovať o ND. Keď sa mi nijaká maličkosť pokazí tak predsa nechcem pílu zahodiť aj keď stojí len 96 EUR. Písal som predajcovi na mail či má aj ND, zatial sa mi neozval.  KeĎ ste písali že aj Hecht je tá... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 17.1.2009
Preto som sa pýtal či ju niekto má tú pílu, že či sa dajú zohnať aj ND. Lebo za novú pílu 96 EUR to je lacné. A výkon 2.4 PS je tiež slušný na takú lacnú cenu.
Motorová píla zn. Timbertech, 17.1.2009
Dobrý deň. Počuli ste už o tej to značke, lebo ja ešte nikdy v živote. Predávajú ju za neuveritelných 96 EUR a je čisto nová, zabalená.  Našiel som ju v inzeráte na internete. Objem motora je 45 ccm, dlžka lišty 45 cm a výkon 2.4PS. Ja by som... celý příspěvek >
Poměr benzínu a oleje do motor. pily, 5.1.2009
Ja som myslel tan pomer 1:25 v takom stroji ako je môj. Aj čínan tam napísal pomer 1:25. Ale pravdaže že do nijakých profi strojov netreba dať pomer 1:25 keď je predpísaný 1:50. Ale tie lacné čínske kosačky ako aj ja mám tak nie sú v nej určite... celý příspěvek >
Poměr benzínu a oleje do motor. pily, 5.1.2009
Zdravím. Prečo sa myslíte že pomer 1:30 je zadymovanie. Ja používam v jednom čínskom vyzínači pomer 1:25 s olejom Stihl alebo Husqvarna a keď sa motro zahreje tak nedymí. Ja s touto mojou kosačkou kosím jedenkrát za týždeň asi tak 30 minút a neviem... celý příspěvek >
Strunová kosačka Noell, 17.12.2008
Zdravím. Táto lacná strunová kosačka Noell mi fungovala až po koniec sezóny som s ňou spokojný. Aj keď niektorý hovoria, že za 1900Sk je to "šrot" ale ja som s ňou spokojný. Na jeseň som s ňou kosil celú záhradu lebo sme zobrali domov... celý příspěvek >
Olej Stihl, 20.9.2008
OK, ďakujem za rady.
Olej Stihl, 12.9.2008
Zdravím Vás. Dnes mi už konečne poslali opravený motor a ešte nie je zabehnutý. Telefonoval som s mechanikom a hovoril, že mám motor nechať každý deň bežať na voľnobeh povedzme 10 min. (asi tak týždeň) a bude zabehnutý. Môžem aj takto vykonať zábeh... celý příspěvek >
Olej Stihl, 10.9.2008
Ďakujem za odkaz.
Olej Stihl, 10.9.2008
Ďakujem. Už som počul o tom motore 4 mix, ale nikde som nenašiel princíp fungovanie. Neviete mi to náhodou niekto vysvetliť, že ako funguje ten motor 4 mix od Stihlu? Už Vás možno obťažujem, ale ja som taký zvedavý človek, že všetko chcem vedieť.
Olej Stihl, 10.9.2008
Pri rozjazde mu pomáham pedalovaním. Ja som sa zvikol rozbiehať tak, že som pridal asi tak 1/2 plynu a pomohol mu pedálovaním. Motor sa rozbehne na určité otáčky lebo má odstredivú spojku a ten kotúč sa občas aj preklzne na gume. Viete keď budem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika