Příspěvky uživatele - 16.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vistarie - stříhat nebo nestříhat?, 9.7.2012
Dobrý den, já osobně Vistárii po odkvětu ostříhám to, co zbyde z květů, a zhruba v druhé půlce srpna ji radikálněji zkrátím nové výhonky /opravdu se nebojím ji pořádně zastřihnout /, vždy na jaře se mi domění krásnými květy.M.
Wistarie, může puknout kmen mrazem?, 3.5.2012
Dobrý den, jelikož mi nikdo zatím neporadil, rozhodla jsem se dle svého. Puklinu v kmeni Wistarie jsem zacelila stromovým tmelem, kmen jsem se sebezapřením seřízla cca 50cm nad zemí a nechala jen pár větviček , přihnojila jsem zeminu... celý příspěvek >
Wistarie, může puknout kmen mrazem?, 11.4.2012
Dobrý den, mám u pergoly 3 roky starou Wistarii, kvetla již první sezonu třikrát. Nyní /duben 2012/ jsou pupeny jakoby " zaschlé", bez náznaku rašení, na kmeni téměř u země jsem objevila v kmeni puklinu cca 10 cm dlouhou. Je pravděpodobné, že... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 12.6.2009
Mám týden kosačku od Moutfieldu Oleomac Max53, po prvním sečení mám ustřižené pojistné kolíčky, to jsem byl opatrný najel jsem trochu asi do třech malých krtinců a několikrát se mi zastavila v hutší vyšší trávě. V servisu pán poctivě přezkoumal celou... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 20.10.2006 Obsahuje fotku
Ttaké jsem vyřezal nádrž na čistý benzin, byl tem jen malý zbyteček benzinu s olejem. Na konci nádrže už bylo cítit a slyšet jak  to "drhne"  Od té doby je  H350 citelně línější. Vyzkouším MT 1, myslím, že nemůžu nic... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 20.10.2006
Chtěl bych si MT 1 koupit. Hledal jsem na internetu. Našel jsem MT 1 v ruzném balení ( různý potisk krabiček ) cena kolem 500 Kč. Mam strach z falzifikátů. Který je ten pravý ?
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 8.9.2006
... a ještě nakonec: můj 23 ccm "křovinořez"  skončil u švagra, ale ukázalo se, že kolem chaty poseče rychleji 1000W elektrickým vyžínačem a přitom neruší( hlukem stejným  jak motorová pila) sousedy.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 8.9.2006
Omlouvám se za chyby... a přidávám ještě pár vět, možná, že Vám všem je to jasné, ale já jsem při koupi prvního křovinořezu 23 ccm ( opravdu to nazývali křovinořez ) podcenil výkon motoru. 23 ccm je tak na vysečení zbytků trávy kolem plotu,... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 8.9.2006
Vlastním též Hondu 35 čtyřtakt a nebudu  už měnit. Jediná nevýhodička je, že čtyřtakt jde trochu pomaleji do otáček, ale když se rottočí tak jede! Žádný zápach, opravdu snadné startování, relativne tichý chod a malá spotřeba. Zvuk motoru na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika