Příspěvky uživatele - 180.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku motorovú pílu kupit - HQ alebo Stihl, 15.10.2008
Toš to jste z nějakého laciného kraja. Já bych těch vasich 15 m3 teda nedělal . klidně si vlezte do té tisícovky sám  - jenom benzin a olej co stojí. MB.
Lze použít vodu z bazénu na zalévání květin?, 24.8.2008
Dobrý. Děláme to tak každý rok po ukončení sezony. Nechat min 14 odstát a pak - děláme to na podzim  - na zimu pořádně prolijeme veškeré stromky a živé ploty, aby to v zimě nevyshlo.žádné strachy vždyt PH je jako z vodovodu a chlor je odpařený.... celý příspěvek >
Jak sundat kolo ze staršího vozíku Vares, 25.6.2008
Co sa bojíš Mikuláša v létě. Nasadit stahovák- tři ramena zaklesnout do ráfku a šroub nasadit na osku vozíku a šrubovat až vytáhneš celé kolo.Ložiška a nic neřešit - to zůstává v kole.  MB.
Jak sundat kolo ze staršího vozíku Vares, 24.6.2008
Dobrý.  Tento vozík a jeho uchycení kol znám. Na toto budete v každém případě nutně potřebovat stahovák, bez toho ani ránu. Ale jde to dolů velmi dobře. Já to mám dnes předělané na větší osy a i kola. Větší pevnost, větší nosnost. MB.
Mulčování, 2.6.2008
Dobrý.Já sám jsem zde taky hledal infofmace ohledně mulčovače už před dvěma roky. Loni jsem zakoupil hurikána 530 od Vari a napsal jsem nějaké své čerstvé postřehy sem na zahradu. Zadejte do vyhledávače hurikán F 530 a tam to je - samozřejmě pokud... celý příspěvek >
Sekačka na svah, 23.5.2008
Díky za reakce, ale já asi objednám geometra. Pak se ozvu jak to dopadlo a co to stálo. MB.
Sekačka na svah, 22.5.2008
Dobrý. Mohli by jste mně prozradit prosím jak tak přesně změříte sklon svahu. Konstatování - já mám svah 13 st. a v dalším příspěvku zase  - já mám 15 st.- tak to je fakt přesnost. Toš to my tady u nás to tak přesně změřené nemáme. No a eště sa... celý příspěvek >
Mini balíkovač, 2.5.2008
Dobrý. A já jsem zase viděl předělaný VARI traktor na vysoko-zdvižný vozík cca do10 m výšky pracovní záběr. A taky mě to,, googel.. sviňa nebere.  MB
mám na zahradě hady - co s nimi?, 29.4.2008
Dobrý. Já bych jenom doplnil ještě jedno poznávací znamení na tu zmiji a to na první pohled evidentní. Zmije má hlavu ve tvaru trojúhelníku a užovka spíše kulatou.Užovka má ráda vlhké prostředí a syčí. MB
Kawasaki alebo Honda?, 11.4.2008
Dobrý.Samozřejmě se jedná o stejný typ motoru FJ180V který je vyráběn ve dvou verzích, a to verze s rozstřikem a verze s olejovým filtrem tzv. tlakovým mazáním.Nejedná se o žádnou tzv. verzi jak píšete pro východ méně hodnotnou nebo ošizenou. Každé z... celý příspěvek >
Bez černý, 27.3.2008
Ano to příslový je přesně naopak. Před heřmánkem smekni před černým bezem klekni. MB
Kawasaki alebo Honda?, 20.1.2008
Dobrý den. Jsem majitelem obou zde uváděných motorů.  Motor kawasaki 180  provozuji na jednoosém  motokultivátoru MKS 60.  Hondu 160 GCV na mulčovači  Vari  Huricán 530. V obou případech se jedná  o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika