Příspěvky uživatele - 93.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
problémy s Goji, 2.11.2008
Dobrý den, nevíte,kde bych našla fotografii celého keře Goji, jsem z toho prořezávání trochu zmatená, nejvíc by mi pomohlo, kdybych viděla fotku celého keře.
Jahody, 30.10.2008
Dobrý den, jahody pod černou textilií pěstuji velmi dlouho.Textilie je prodyšná, projde jí voda.Jahody uzrají o týden dříve, jsou čisté, ušetří se práce s pletím.Jinak pěstovat jahody si už nedovedu představit.Doporučuji.
Sundavillea Red - pěstování, 13.9.2008
Mám novou rostlinku, je umístěna v lodžii na východ, krásně rostla i kvetla.Teď se rozhoduji, kam ji přemístit, do bytu s ústředním topením nebo na chodbu, kde je trochu chladněji? Ještě poznatek o ceně: koupila jsem červenou v obchodě s květinami za... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 18.7.2008
Mám 1 Favoritu Morettini 3 třetí rok. Loni za suchého a horkého počasí měla několik broskví nádherně tmavě červeně vybarvených. Letos bylo broskví více, bohužel za častých dešťů v Ostravě polovina začala zahnívat. A tak budu doufat, že příští rok... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 9.7.2008
Dobrý den, fotím od jara všechny moje květiny na zahradě a po přenosu do PC jsou barvy zrovna takové, tako v katalozích. Jestli se chcete přesvědčit, napište mi na swobodova.j@seznam.cz a já vám pošlu ukázky, co jsem fotila sama, důchodkyně, bez... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 7.7.2008
Milá paní, to není žádné dobarvování, ale technika fotografování, na panelu počítače jsou ty barvy zrovna tak krásné z vlastního aparátu a vlastní zahrady, protože obsahuje např. 170.000 barev. Nevím, kolik barev je schopno vnímat lidské oko, ale na... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 5.7.2008
Dobrý den, ty krásné barvy dělá technika fotografování. Mám nový digitální fotoaparát a od jara fotím vše, co na zahrádce rozkvete. Všechny květiny pak na počítači mají hezčí barvu než ve skutečnosti. Takže žádné umělé přibarvování.
stará broskev - foto, 2.7.2008
Dobrý den, mám broskev starou nejméně 30 let a stále plodí. Mimo ní mám také 2 mladé. Řežu svým systémem, který vyhovuje podle toho, jak plodí každý rok. Po sklizni nejdříve vyřežu všechny kolmo rostoucí větvičky, suché, pak slabé na 15 cm, silnější... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 23.6.2008
Dobrý den, už jsem si u fy Sieberz objednala sloupovité jabloně, jsem se zásilkou spokojena, navíc neposílá přes poštu, kde někdy leží zásilky i přes sobotu a neděli, ale přes firmu Cash Service, která doručí zásilku autem hned druhý den. Fotkám... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 28.4.2008
Zdravím tě, mě je 69 let a jsem stejný fanda jako ty, loni jsem zasadila 10 keřů peruánské mochyně, lahoda, zásobovala jsem rodinu, bobulky mají velký obsah vitaminu C, stačí 10 kuliček denně. Obdivuji tvé nadšení, pokračuj.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika