Příspěvky uživatele - 153.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 23.9.2023
Je možné už nyní vysazovat sazečku ozimé cibule Shakespeare, zatím je celkem sucho, ale chystá se na déšť? Poradíte prosím jak hluboko a jak daleko? Pěkné sobotní ráno. Děkuji Jarda
Řetěz pro aku pilu Parkside PKSA 40 Li B2, 40V z Lídlu, 6.9.2023
Tak prodejna Stihl na jihu Brna má na webu takový řetěz, byl skladem a pasuje. Vypadá to, že řetěz s uvedeným počtem článků sami dělají.
Likér z černého bezu, 4.6.2023
Dobrý den, začíná mě kvést černý bez a chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s použitím jeho květů k výrobě likéru, použil bych asi kalvádos. Zajímalo by mě množství, jestli květenství nejdřív neusušit, jak přisladit. Mohlo by to být super... celý příspěvek >
Řetěz pro aku pilu Parkside PKSA 40 Li B2, 40V z Lídlu, 15.3.2023
Děkuji, mělo by to tak být, zas bych nerad vyhodil peníze za řetěz, který by nepasoval nebo poškodil lištu, řetězku. Na hnaném článku řetězu samozřejmě žádné číslo není. Ty údaje 56 článků, 3/8" rozteč a drážka 1,1mm jsou z návodu a nějak i... celý příspěvek >
Řetěz pro aku pilu Parkside PKSA 40 Li B2, 40V z Lídlu, 15.3.2023
Uvedenou pilu mám od loňských prázdnin  (kromě ní mám ještě Stihl MS290 na skutečnou práci). Řežu s původním řetězem zatím nebroušeným. Baterie mám 2x8 a 2x4Ah. Řezal jsem vyschlý ořech průměr od 5 do 25, 30cm, něco málo pak suché kmeny zákrsků... celý příspěvek >
Rakytníkový džem, 15.11.2022
Děkuji, asi jsem zaváhal, teď už se plody při trhání rozpadají.
Celer, jak nakostkovat a zavařit, 15.11.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za oba příspěvky. Našel jsem doma po rodičích struhadlo viz. příloha, dělá to něco jako hranolky, ale hodně dlouhé. Zkoušel jsem to na syrový celer, ten přítlačný hříbel je ne moc použitelný a je to o úraz ruky.  Na brambory... celý příspěvek >
Celer, jak nakostkovat a zavařit, 12.11.2022
Dobrý den, urodily se mě letos trochu větší celery než jsem čekal, sklízel jsem je minulý týden, tak narostly. Kupodivu také nejsou duté Chtěl bych jich několik zavařit s výhledem na použití do salátů - vlašský a pod.. Poradíte někdo jak nakrájet na... celý příspěvek >
Rakytníkový džem, 12.11.2022
Dobrý den, letos mě rakytník poprvé zaplodil, pominu-li loňských pár plodů. Přiznám se, že jsem čekal na ty mrazy, no nepřišly a plody jsou blemtavé, hodně kyselé. Má to cenu ještě teď sklízet a jak? Děkuji 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika