Příspěvky uživatele - 208.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovaný meloun, 27.9.2008
Dobrý den, můžete prosím podrobně popsat, jak se melouny, popř. i okurky roubují? Pokud máte i fotky, bylo by to skvělé, děkuji.
v jakém stadiu máte melouny?, 27.9.2008
Ahoj. Melouny nepěstuji, ale chci to zkusit příští rok. Kdysi jsem to zkusil v truhlíku za oknem a výsledkem byl melounek o průměru asi 10 cm :D. Kamarád zkoušel vypěstovat melouny z kupovaných semen, ale velikost melounů nebyla větší než grepy.... celý příspěvek >
Je to Bago (Baco) vzorek č. 3?, 25.8.2008
Díky za příspěvky, prostě jen chceme mít jasno, která odrůda je podle zkušených lidí Bago a která ne, to je vše
Je to Bago (Baco) vzorek č. 2?, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Mám tu další vzorek neudržovaně rostoucího keře vinné révy. Roste na skále. Růst je velmi bujný - letorosty jsou husté a měří v současné době už asi 5 i více metrů. Údajně se jedná o Bago. Může někdo podle přiložených fotografií s jistotou... celý příspěvek >
Jaká to je odrůda?, 12.8.2008
Thomas - ahoj. Jestli ten vzorek Bago, tak ho musíme porovnat s tím dalším údajným Bagem, však víš. Ale mám dojem, že to tvoje se už vybarvuje na rozdíl od toho druhého. Zítra to druhé možná omrknu a dám vědět. Snad by stálo za to dát ty tvoje... celý příspěvek >
Je to Bago (Baco) vzorek č. 1?, 3.8.2008
K tomu odlesku u fotografie listu - bylo to foceno odpoledne na ostrém slunci, a ty listy se skutečně poměrně dost lesknou na lícové straně, mají hladký povrch.
je to daná odrůda?, 2.8.2008
Já osobně Vám neporadím, ale doporučuji pro snadnější určení přidat další fotografie, detail listu, réví (větev), včelky (rašící pupen) a podobně, uvést dobu zrání případně další vlastnosti např. růst, barvu zralého hroznu, jaká je slupka, dužnina,... celý příspěvek >
Je to Bago (Baco) vzorek č. 1?, 2.8.2008 Obsahuje fotku
Podařilo se mi najít neudržovaný keř vinné révy, pnoucí se po černém bezu. Údajně se jedná o Bago. Může někdo podle přiložených fotografií s jistotou potvrdit nebo vyvrátit, zda je to odrůda Bago? Jen prosím, aby příspěvky byly jasně označeny jako... celý příspěvek >
Pěstování révy v nádobě, 27.7.2008
Má někdo zkušenosti s pěstováním révy opravdu jen v nádobě doma? Je to možné díky přísnému řezu nebo je pro to vhodná některá odrůda?
Bago (Baco), 21.7.2008
to host Martin: Pokud chcete více informací o jiné odrůdě než je Baco, doporučuji založit  (nebo vyhledat už možná existující) nové téma s příslušným názvem, podstatně lépe se to potom hledá.
Bago (Baco), 15.7.2008
K té rozdílnosti názorů - i já jsem se s tím setkal, prostě každý může mít naprosto jiný vkus. Ale zajímavý je především názor, že ve skutečnosti se jedná v různých případech o různé odrůdy vinné révy, a tedy proto může docházet k popsaným rozporům.... celý příspěvek >
Bago (Baco), 14.7.2008
Díky za příspěvek, těším se na slíbené rozsáhlé zprávy.
Bago (Baco), 13.7.2008
Díky za radu, tento odkaz na Baco noir opravdu funguje.
mochyně peruánská, 13.7.2008
A ještě jedna věc. I když lze mochyni peruánskou bez problémů pěstovat mimo skleník, tak z důvodu jejího delšího vegetačího období je velmi vhodné ji předpěstovat podobně jako papriky nebo rajčata. Zkrátka, pokud si sami připravujete sadbu rajčat... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 13.7.2008
Mochyni peruánskou jsme kdysi pěstovali. Rostlina má vzrůst a stavbu přibližně jako paprika, jen roste trochu bujněji. Plody jsou nejen podle mého názoru velmi chutné, a souhlasím i s již uvedeným názorem, že je dost těžké je k něčemu přirovnat. Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika