Příspěvky uživatele - 21.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdoule, 17.10.2022 Obsahuje fotku
Já mám asi šestiletou kdouloň v 690 m.n.m. a dozrávají mi krásné kdoule. Loni jich hodně popraskalo a následně hnilo, ale letos většina dozrála pěkně... aspoň 15 kg, pro mé potřeby až až. Roste u jižní zdi stodoly, tak je trochu chráněná. Ale název... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 12.5.2022
Prosím můžete popsat, jak jste zemní registr vytvořil, jak funguje, zda máte betonové základy nebo z jiného materiálu? Při dnešních cenách zeleniny z Holandska a Španělska by se mi Váš systém líbil. Slyšel jsem o systému, kde elektřina honí vzduch do... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 12.5.2022
Děkuji za odpověď, s těmi malinami to je geniální. Takže asi ani netvoří odnože... Já jsem myslel pod zem hadici, která má z výroby zatavené dírky s labyrintem, aby dovnitř neprorůstaly kořeny. Pod zem kvůli plevelům, Kdyby to bylo na záhon 10m... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 10.5.2022
Vážení, plánuji na zahradu (záhony, skleník nemám) dát kapkové zavlažování,  1-2 cm pod zem. Zatím bez automatiky. Protože jsem nikde nenašel odpověď na otázky které mě trápí, ptám se zkušenějších. Aby se hadičky nezanášely, jsou třeba... celý příspěvek >
Uskladnění brambor a jablek v jednom sklepě, 10.5.2022
Já jsem obojí ve stejném sklepě skladoval a mohu potvrdit, že nic nezesládne, ale brambory chutnají jako jablka. Proto jsem pro příští rok postavil z hurdisek metr vysokou stěnu jako oporu, a obě skupiny potravin přikrýval igelitem, co největším,... celý příspěvek >
Infračervená žárovka a ochrana květů (plůdků) před mrazíky, 10.5.2022
Dosud jsem nepochopil, proč všichni meruňkám broskvím topí. Já bych si pořídil hadici a umístil ji nad meruńku, do ní dal trysky na co nejjemnější mlhu a mlžil. Voda má veliké skupenské teplo, které se při mrznutí uvolní. Pokud by to zmrzlo na... celý příspěvek >
Moje luskoviny v roce 2020, 12.3.2022
Fazole jsem měl loni také dvoumetrové, záleží zda se mají po čem pnout. Žrala mi je ale nějaká malinká potvora, byla mezi spodní a vrchní stranou listu, tak jsem na ni nijak nemohl. Nejsem si jist, zda nedal větší úrodu keříček fazole než jedna... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 17.2.2022
Za mne jasmínovec; kvete bíle, krásně voní - ale jen tři neděle. Dále áronie, má hezké bílé květy a plody jsou velice zdravé. Lepší je sklízet je po pár dnech deště, aby napučely a nebyly suché; Marmelády a šťáva je vynikající, je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika