Příspěvky uživatele - 116.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honeycrisp, 26.2.2024
Které novější odrůdy máte na mysli? Pro inspiraci. Děkuji.
Jaké zahradní nůžky?, 7.3.2023
Díky za tip. Našel sem dva typy, které vypadají dobře https://www.extol.cz/nuzky-zahradnicke-215mm-sk5 a https://www.extol.cz/nuzky-zahradnicke-205mm-sk5, nevím jaký přesně v nich je rozdíl. Vy jste měl na mysli které? 
Jaké zahradní nůžky?, 7.3.2023
Marketing, vy jste komik. Běžte s žabkou do zahrady s různě starými polokmeny, či vysokokmeny, jsem zvědav kolik toho uděláte. Pokud větev dobře ustřihnu, nic z ní nevyrůstá. Pokud mi vadí kosmetický vady, můžu doupravit právě nožem. 
Nikdy neřezaná třešeň - úprava a zkrácení, 7.3.2023
Najděte si principy výchovného řezu, při opravě se dá jít i do řezu silnějších větví, ale já bych to neviděl tak tragicky. Máme alej třešní, kde byl výchovný řez špatný nebo častěj žádný, a daří se jim velmi dobře. Problém je, že vršek předrostl... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 2.3.2023
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zdali jsou tyto nůžky vhodné na výchovný řez? Používám staré přivodové nůžky od Fiskars, překvapivě dlouho vydržely a větší větve zvládají dobře, ovšem ty drobné při výchovné řezu už drtí i přes nabroušení, proto bych... celý příspěvek >
Gascoyneho šarlatové, 22.2.2023
Nevím jistě jestl jde o zmíněného pána, ale v tomhle směru bude asi jen málo erudovanějších než pan Boček, nebo minimálně on má největší sortiment starých odrůd i přehledně vyhodnocené jejich vlastnosti - web: http://vysokokmeny.cz
Jablečný kvas - vylepšení, 12.9.2022
Ještě jsem slyšel, že při první destilací se dá přidat do kvasu/jablečného vína nastrouhané čerstvé jablko, což by mělo ještě zvýraznit jablečné aroma.
Jablečný kvas - vylepšení, 12.9.2022
Pektolytickym enzymem nic nezkazíte, kvas bude tekutější a bude lépe prokvášet. Zároveň by se mělo lépe uvolňovat aroma a lépe se rozkládají problémové látky. Cena je zanedbatelná. U kvasinek už je to složitější, tam už to může mít větší vliv na... celý příspěvek >
Miroma, 27.8.2022
Zdravím, nějaká nová zkušenost s touto odrůdou?
Postřik na list - cererit, 25.2.2022
Dobrý den, nevíte jestli je možné rozpustit a použít granulovaný cererit přímo na list ovocných stromů? Vím, že šedá pořídit i hnojivo na list, ale cereritu mám zásobu.. případně budu rád i za tip na vyzkoušené hnojivo na list.
Nemoc hrušně, 30.9.2021 Obsahuje fotku
Obr.2
Onemocnění švestky, 20.9.2021
Máte pravdu, bude to rez, na vedlejším stromě to šlo lépe rozpoznat. Zdraví stromů určitě nesvědčí sousedovi velké borovice, které pravděpodobně okyselují půdu a zároveň konkurují v chudší půdě. Chemické ošetření, hádám, nejspíš už teď nemá smysl,... celý příspěvek >
Onemocnění švestky, 19.9.2021
Určitě se jedná o rez? Podle internetu mi to k tomu až tolik nesedí.
Onemocnění švestky, 13.9.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, starší strom švestky, ač loni docela dobře plodil, letos chřadne, pár plodů co zde byly opadly, listy žloutnou viz. Foto. Nevíte o co se jedná? Děkuji.
Jonagold vs Braeburn, 7.4.2021
Vím, že ani jedno není ideál, ale nejde o koupi, ale o kus, který jinde překáží, proto bych bral volbu, která je "menší zlo". Kupříkladu rodiče Jonagoldu - Holden a Jonathan - se zde pěstují, tak by to nemusel být až takový propadák
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika