Příspěvky uživatele - 16.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelena zahrada, 11.2.2009
před Vánocema jsme bloudili s manžou glóbusem, ukazoval jsem jí kalač Fiskars a říkám "ten je mámo, akorát v zelený zahradě ho mají o dost levnější.". Manželka si to zapamatovala (aby ne, když mě tam viděla nad ním slintat), doma objednala ze ZZ a já... celý příspěvek >
Jaké čistící prostředky, 9.2.2009
jo, a taky mají patent.. :-) Když se po tom budete pídit, tak zjistíte, že mají na slovensku podanou žádost o patent a navíc jsou tam ještě uvedené nějaké 2 fyzické osoby, takže to ani nemusí být jejich patent. Na reklamní sdělení bych moc nedal.... celý příspěvek >
domovní čistírna odpadních vod, 9.2.2009
Kdo si kdy korespondoval s Ebamou tak určitě potvrdí, že to je jako když kouká na teleshopping. Nicméně: jejich ČOVka je Aquatec AT6, kterou prodává i USBF Technology a na Slovensku tuším Aqua Tec VFL. Tahle čistička čistí asi nejlépe-dle parametrů.... celý příspěvek >
Jak často brousíte řetěz?, 7.2.2009
Taky je dobrý podívat se na výšku omezovacího zubu, postupným obrušováním řezacího zubu se snižuje jeho výška a pak dojde k situaci, že řezný zub je sice ostrý, ale "málo čouhá do řezu". Prodává se na to měrka, pro konkrétní typ řetězu. A doporučuju... celý příspěvek >
Pila po zahřátí nedrží volnoběh, 4.2.2009
začal bych kontrolou palivového a vzduchového filtru.
Stihl 028, 29.1.2009
já tuhle mám a jsem celkem spokojen, kupoval jsem jí na burze o něco levněji. Ale je fakt problém s náhradníma dílama. Sháněl jsem brzdu řetězu a nakonec jsem všechny potřebné díly sehnal až na ebay z ameriky. Taky bych řekl, že někde crčí olej na... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 26.1.2009
a kam jde ta voda, kterou to odvodní?
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 24.11.2008
a je někde oficiální seznam výrobních čísel těch ukradených pil? Mám z burzy Stihlku, tak že bych si zkontroloval číslo? Měl jsem ji teda v ofiko servisu už několikrát a na tohle téma nikdy nic neřekli.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 30.10.2008
Drhnutí stupnice bylo jen díky špatně napasovanému štítku, ne proto, že bych se snažil vytočit držák za roh. [br] A na Radka: 30° je jasných, 60° je místo 85° a udělá se vyhnutím ramene a těch 90°/10° se udělá vyhnutím držáku řetězu - 10° od... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 30.10.2008
napsal jsem to předtím možná trošku špatně, myslel jsem, že úhly platí pro brusku. Napadlo mě, že úhel zubu 60° dělá vlastně malý průměr pilníku asi také. Těch 90°/10° - mě to tak vycházelo, když jsem se vypnutou bruskou snažil kopírovat zub.... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 30.10.2008
Tak jen abych to shrnul: Objednané 2ks stejných kotoučů z brusivojimi.com sedí perfektně, mají vnitřní průměr 22,23mm, průměr unašeče je 22,05, takže není problém. Vnější průměr mají dokonce o maličko větší, než originál (146,4mm vs. 144 a nějaké... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 27.10.2008
no, mě prostě origoš prasknul, tak jsem objednal rovnou 2 a je to, co kdyby. Taky předpokládám, že to mám aspoň na 2 roky, doufám.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 27.10.2008
ještě dotaz: objevil jsem kotouče i levnější, buď s 20mm dírou nebo s 22,2 dírou, ale potřeboval bych vědět, jaká má být zrnitost, zda zrno 80 či 60? ***edit: došel jsem do dílny, tak kotouč má středovou díru 22,3, ale asi klidně by mohl být 22,2.... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 26.10.2008
já mám.325, takže výměnou za originální 3,2mm bych zvolil *6015, který má 3mm, ovšem cena 230Kč není nic moc, Vy máte na 3/8 rozhodování o dost jednodušší (100Kč). Zkusím kouknout ještě jinam, jestli náhodou nebude jinde levněji.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 24.10.2008
ok
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika