Příspěvky uživatele - 36.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smutné přírůstky sazenic bobkovišně, 20.5.2021
Dekuji za cenne informace, nikde toho moc neni o nespokojenych bobkovisnich. Vsude jenom same bujne zelene. Netkanou textilii dam pryc. Jeste se chci zminit, ted jak na ne vic koukam, prijde mi ze u nich casto zahlednu mravence (na kminku, u... celý příspěvek >
Smutné přírůstky sazenic bobkovišně, 19.5.2021 Obsahuje fotku
Super, dík za konzultaci/uklidnění. Tak ještě se "pochlubim" kusem co vypadá asi nejhůř (kromě jedné, která se nechytala, z 80ks)
Smutné přírůstky sazenic bobkovišně, 19.5.2021 Obsahuje fotku
Děkuji za uklidnění. Je dobře že teď tolik pršelo, že se to hnojivo kdyžtak naředilo. Ještě dávám fotku kusu který má lepší přírůstky, ale zase horší listy (proto jsem solil). Taky jsem v posledních dnech zaznamenal mravence putující po... celý příspěvek >
Smutné přírůstky sazenic bobkovišně, 19.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, začátkem dubna jsem zasadil došlé sazenice Prunus Novita od Starkla. Cca po týdnu dostaly NPK. Začátkem května mi přišlo že některé listy hnědnou, tak jsem je zalil hořkou solí. Nicméně mi nepřijde že byto mělo nějaký efekt, a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika