Příspěvky uživatele - 110.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
elektrická řetězová pila, 23.9.2008
dnes jsem byl v hornbachu. Náhradní řetěz k pile nedostanete, je to jejich tisková chyba:(  v ruce se drží docela dobře. na rozdíl od ostatních vystavených má krásně jemný vypínač. možná by mohla mít z venku výměnné uhlíky, ale to bych chtěl za... celý příspěvek >
Dolmar MS 430 U - trava, burina, malinčie, a občas nálet?, 20.9.2008
stejně mně nepříjde, že by převodovka u 3 cípáku trppěla víc. vždycky jsem si myslel, že je to spíš o průměru nástroje. a když nahradím 250mm čtyřkotouč, 250mm 3 cípem- nemůže se nic stát. teoreticky nemá třícíp tak kolmé sekací hrany a proto při... celý příspěvek >
Dolmar MS 430 U - trava, burina, malinčie, a občas nálet? , 18.9.2008
už z názvu křovinořez je jasné, že není jen na sekání trávy. Jen chce volit správně řezný nástroj. Na maliní by se hodil více trojzubový mačetový kotouč. Jirka
Doporučte strunu, která se nespéká, 15.9.2008
přidám taky trošku teorie: příspěvek má 10758 slov (68023 znaků) četlo ho 2040 lidí. Kdyby 10procent příspěvek přečetlo celý a každý tím strávil 15 minut času. celkem by to dalo 50 hodin a za tu dobu by se udělalo spoustu užitečné práce. a přitom... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila, 11.9.2008
trošku jsem zkoumal konkurenci. podle obrázků to vypadá, že stihl používá jen příčnej motor. Při porovnání s husqvarnou dolmar vyhrál objemem olejové nádrže 100ml x 200ml. vibrace dolmara se mi nepodařilo zjistit. Každopádně díky motoru makita bude... celý příspěvek >
MS 230 x PS 460 x H340E - kterou?, 4.9.2008
já zase nemohl sehnat silembloky do motorové pily dolmar 111, ale to už je taky dávno...
MS 230 x PS 460 x H340E - kterou?, 4.9.2008
Myslím, že nebude problém sehnat náhradní díly na Japonce ani po letech. Japonci jsou pravý opak američanů. Dokud to jde, všechno se snaží opravit. Kolikrát k japonskému výrobku s návodem dostanete i rozkreslený seznam náhradních dílů.
strom do dvora, 1.9.2008 Obsahuje fotku
zdravím, jak rychle roste smrk? kupujeme zahradu, kde je vysázený živý plot ze smrků. Teď mají asi 1-1,5m. O kolik za rok vyrostou? Musím se o smrčky před zimou nějak postarat?
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 31.8.2008
Já bych se vrátil k zakladateli tématu. On kupuje klády, které mu lesáci přivezou na zahradu. Mají v průměru min. 30cm. Zvedat takovou kládu na cirkulárku nepřichází v úvahu. Mimochodem už má objednanou dolmarku ps500. Snad bude spokojený.
Křovinořez Tarus, uniká olej, 27.8.2008
já už bych to teoreticky dál neřešil. olej bych pořádně utřel a s křovákem dál sekal. kde to teče pozná nejlépe pan majitel sám. Jirka Suchý
Vysokotlaký čistič, 20.8.2008
kovové čerpadlo to na pohled má. indukční motor je taky supr. myčka je sice o dost těžší, ale spolehlivost bezkomutátorového motoru se určitě vyplatí. navíc je ten motor o poznání tižší. co se týče použití na vodu z barelu nikde v návodu přímo... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 20.8.2008
Ten přesně mám. Jsem s ním spokojenej. Koupil jsem ho přes net za 3000kč i s dobírkou. Má kovové čerpadlo, tak snad vydrží. Technické data bych Vám opsal z návodu, ale mám to na chalupě. Na stránkách einhellu jde většinou stáhnout český návod, ale... celý příspěvek >
jaký křovinořez, 7.7.2008
Někteří učitelé do dnes učí, že je v zásuvce 220 voltů, ale už nějakej ten pátek tam je 230V :)
jaký křovinořez, 7.7.2008
Síla dvojtaktu je dost subjektivní věc. např. Jawa pionýr dává kraválem tušit nezkrotnou sílu, ale bublající betka 50 4T pinďoura v klidu předjede a bude mít poloviční spotřebu. Motor Betky přitom není žádný moderní vynález a koncepčně je 40let... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
ostatní čína (AL-ko, Vega, ABG vari...) má právě 1:25. Měl jsem možnost s tím sekat, hroznej puch (olej Husqvarna XP) číňani vyvážej všude možně a poměrem 1:25 si asi sychrují výskyt nekvalitních olejů ve světě.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika