Příspěvky uživatele - 177.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 26.10.2011
můj názor: husqvarna je podle mě moc slabá... řekl bych až vyhozené peníze... platíte za značku. kamarád má 236 a hned týden po tom co si ji koupil ji chtěl prodat. já jsem měl husqvarnu 240e a to už bylo o něco málo lepší... na prořezávky ve... celý příspěvek >
Nárok na záruční opravu, 19.10.2011
mám ji lehce přes 6 měsíců :) co je bubínek spojky bohužel zatím nevím... zřejmě tedy to o co brzdí ten brzdový pásek? podívám se na to... ale není to blbost, abych řezal s aktivovanou brzdou? přece když se aktivuje brzda, tak se řetěz netočí, tak... celý příspěvek >
Nárok na záruční opravu, 18.10.2011
mám husqvarnu 240e... prostě je prasklej ten kovovej pásek co brzdí... nevim nerozumim tomu... jak jsem to mohl jako způsobit já? nejsem si ničeho vědom... prostě jsem řezal v lese... najednou se aktivovala brzda a přitom řetěz se točil dál...... celý příspěvek >
Nárok na záruční opravu, 17.10.2011
dobrý den, je někde prosím stanoveno na co se dá a nedá uplatnit záruka, když se pila pos...   v záruční lhůtě? poprvé mi u pily měnily filtry... svíčku...když mi přestala pila chodit asi po měsíci... lze uplatnit nárok na záruční opravu... celý příspěvek >
A-z centrum Neumann, 21.9.2011
všechno bylo ok dokud mi pila asi po 2 měsících nepřestala startovat.odvezl jsem ji tedy k záruční opravě.za 3 dny si pro ni jedu a pan Neumann po mně chce 440,- za výměnu svíčky, vzduch. filtru a výfuk. filtru a broušení řetězu. říkám,,aha..já... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 19.4.2011
jedná se samozřejmě o okrasné zahradnictví Konvička
Zásilková zahradnictví, 19.4.2011
bohužel musím připojit také svou zkušenost. před dvěma lety jsem si objednal asi 60 thují smaragd do 40cm... balík cestoval po celé ČR..nejdřív to poslali někam do Brna nebo kam... ale v poho..došlo to a roste to celkem dobře. jenže před více než... celý příspěvek >
Wistaria, 2.8.2006
Také nám wistarie nekvete a začíná se podobat spíš keři, je asi hodně zarostlá, ačkoli jsme se snažili ji prořezat. Můžete mi poradit jak moc ji ořezat? Má být vidět hlavní kmen a nechat jen pár bočních výhonů? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika