Příspěvky uživatele - 188.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za Dolmar PS 500, 7.1.2009
Zdravím, PS 500 je výborná pila s nízkou spotřebou a kvalitním zpracováním. Dokud jsem nechodil na dříví do lesa a nekácel stromy, tak nebylo co vytknout. V lese by se hodil asi silnější motor. Na mé PS 500 jsem měl řetěz 3/8 na liště... celý příspěvek >
Náhrada za Dolmar PS 500, 6.1.2009
Děkuji všem za odpovědi. Uvažoval jsem ještě o HQ 346XP - dá se sehnat do 13ti tisíc nebo Stihl MS 290(280) - lehce nad 13 tisíc. Má někdo zkušenosti s Jonsered 2150 nebo Solo 651 co se použitých materiálů a spolehlivosti týče? Michal
Náhrada za Dolmar PS 500, 5.1.2009
Dobrý den, hledám náhradu za ukradenou PS500. Pila mi výkonově a hmotností vyhovovala. Nyní chci koupit novou pilu v podobné cenové hladině (možná půjdu opět do PS 500). Pilu jsem používal na kácení soušek a polomů v lese pro vlastní potřebu -... celý příspěvek >
Dolmar, 28.6.2008
Vlastním křoviňák ABG, prostě hoby stroj, před dvěma dny jsem musel jít koupit novou strunovou hlavu (puvodní se neustále rozpadala). Šel jsem do prodejny HQ, koupil HQ hlavu a mam po starostech. V prodejně byly stroje od firem HQ, Jonseret, Partner... celý příspěvek >
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 25.5.2008
Díky za info, já mám křoviňák ABG už skoro 2 roky. Alespoň, že začali dělat držák řidítek z hliníku. Já dávám poměr oleje 1:33, myslím, že tak to bylo psáno v návodu. Ale na druhou stranu jsem někde četl, že ABG hůře snáší oleje od husqvarny a při... celý příspěvek >
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 23.5.2008
Jenom pro zajímavost. Kolik stojí ta univerzální strunová hlava??
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 23.5.2008
Dobrý den, také mám tento křovinořez, ale hlava se mi rozletěle teprve jednou :-) a asi po 20hodinách sekání. Jinak samotný křoviňák není špatný. Akorád jsem měl ještě problémy s plastovým uchycením řidítek (uďelal jsem po několika opravách celý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika