Příspěvky uživatele - 81.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ogata Crystal Bio, 8.11.2010
Obědnal jsem si 100 litru.Dam vědět jak se medium osvědčí.Tichý
Čerpadlo Atman PH-2000, 5.11.2010
Ja ho používám už třetím rokem a jsem spokojen.
Ogata Crystal Bio, 5.11.2010
Myslíte si že by se mohlo jednat o materiál který funguje hůř než ostatní?Že by si firma OGATA dovolila pod tím podepsat?Nebo jde o cílenou reklamu?Za vaše názory děkuji.Tichý
Ogata Crystal Bio, 4.11.2010
Za sto litru media chtějí necelych 4 000 kč.
Plíseň po těle pstruha duhového, 4.11.2010
Pokud nemáte pstruha určeného ke konzumaci mužete použít malachitku nebo třeba medifin apod.
Ogata Crystal Bio, 4.11.2010
Dobrý den máte někdo zkušenosti s tímhle filtracním materialem? podělte se prosím děkuji
Chov pstruhov, 4.11.2010
Pstruh je hejnova ryba deset pstruhu je malo doporucuji aspon 100.Lepe pak žerou a prospívají.
Ogata Crystal Bio, 4.11.2010
Dobrý den.Máte někdo zkušenosti s fitracním mediem Ogata Crystal Bio?.Jedná se o novinku.Které se připisuji až zázracné vlastnosti.Podělte se prosím.S pozdravem Tichý
Žáby v zahradním rybníčku, 22.7.2010
Chtěl bych se zeptat.Asi před měsícem jsem nakoupil nějaký asi týden starý plůdek koi.Rybičky jsem mněl dočasně umístěny v 2 kubíkové nádrži.Plůdek krásně rostl a prospíval.Asi před týdnem jsem si všiml že plůdek nějak mizí.A jaké bylo mé zděšení... celý příspěvek >
Nemoc pstruha duhového, 9.7.2010
Dobrý den.Zkuste je přeléčit antibiotiky.Stačí 5 dnů přidávat do krmiva například širokospektralni oxytetracyklin.
Automaticke krmidlo, 1.7.2010
Kouknete na Banata prodává krmítka na Jezírko.Cena okolo 2500kč.Nebo Silvie Marková Krmítko na hodinový strojek.
Zelená voda, 1.7.2010
Pokud nemáte v jezírku ryby nasadte plankton.A voda se vám krásně vyčistí.
Savo do jezírka, 1.7.2010
Při použití sava postačí na jednu hodinu vypnout filtraci.Po hodině zapnout.Savo provede s vou práci a pak se samo rospustí výhoda oproti chloraminu.Praktikuji to tak u plůdku pstruhů.Dávka sava 1-2ml na 1000 litrů vody.Ale pokud si nejsme jisti... celý příspěvek >
Železitá voda ze studny, 8.6.2010
Dopručuji večer po koupaní nadávkovat manganistan /koupíte v lekárně popřípadě u veterináře/dávka 2 gramy na 1000 litru ráno nadávkujte peroxid vodíku v dávce 5ml 1000 litru.Hypermangan zreaguje železo ale i řasu a peroxid zreaguje zbytky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika