Příspěvky uživatele - 146.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Petúnie - odstraňování zvadlých květů, 25.6.2008
Získanou informaci vezměte víc jako nesmysl, a to hned z několika důvodů. Petúnie nelze rozmnožovat řízkováním, u surfinií je pak tento proces podstatně obtížnější než například řízkování muškátů. Pokud by se vám to jen tak volně, na plném slunci... celý příspěvek >
Kdy přesadit jahody, 24.6.2008
Záleží na tom, kolik jich máte. Doporučoval bych dobu mezi 20.00 a 21.00 hodinou. Pokud jich máte víc, začněte dřív.
Zakládání živého plotu - ale z čeho?, 23.6.2008
Habr je velmi vitální dřevina a stříhat jej můžete v podstatě kdykoliv a jak často budete chtít. Já osobně jsem rád, když svých cca 180 metrů zvládnu jednou do roka, ale jistě by vypadal ještě lépe, kdybych to stíhal 2x. Rozhodně doporučuji stříhání... celý příspěvek >
Zakládání živého plotu - ale z čeho?, 23.6.2008
Při výšce 2 m bych počítal s šířkou plotu u základny minimálně 1 metr.
Zakládání živého plotu - ale z čeho?, 20.6.2008
Přidávám se. Habrový plot považuji za jeden z nejhezčích. Na zimu sice listí uschne a zhnědne, ale drží se až do jara. Vyžaduje dostatek slunce, jinak je řídký.
Jak na travu v travniku?, 20.6.2008
Další rozměr lze získat z jiné studie vědců z univerzity v Massachusets, která se zabývá insuficientní schopností pěstěných trávníků pohlcovat ozón, což značně přispívá ke globálnímu oteplování. Jejich rumunští kolegové zase zjistili, že... celý příspěvek >
Agricolle, Agri-50, 20.6.2008
Co si o nich myslíte? Nebo máte dokonce svoji vlastní zkušenost?
Trávník alebo koberec poraďte, 19.6.2008
A to jste asi ještě nečetla, jaké problémy vám mohou nastat při pěstování květin. Tady už vám předem doporučuji výrobky ze stálobarevného polyvinylchloridu. Nápis Made in China, zaručuje vysokou kvalitu a nerozpoznatelnost od květin živých. A jste-li... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 17.6.2008
Při běžném provozu zahrady, si nedovedu představit, co byste musela do kompostu dát, aby vám to způsobovalo popisované problémy.  Pokud vám tam manžel nevylil sud vyjetého oleje a obsah starých akumulátorů, či soused, bývalý pracovník Spolany se... celý příspěvek >
Muškáty, 9.6.2008
I když z vašeho dotazu není zcela zřejmé o co byste nerada přišla, zda o muškáty či mšice, budu předpokládat, že víc vám záleží na těch květinách. Pak si kupte některý z mnoha prostředků proti živočišným škůdcům např. Mospilan, Decis, Pirimor a... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 29.5.2008
Ve své dlouholeté amatérské praxi mám proti mšicím stále nejlepší zkušenosti s dnes již klasickým Pirimorem. Doposud jsem nenarazil na druh mšic, které by mu vzdorovaly. Jiné přípravky, jako je Sumithion, Decis aj. mi příjdou vzhledem k šíři... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 29.5.2008
Myslím, že jakákoliv reakce na váš dotaz může být pouhou spekulací o tom, co se s vašimi ibišky děje. To, že je někdo okusuje vypadá jako fakt, ale patrně to nebude ten hlavní důvod celkově špatného stavu. Okusovat vám je může nějaký létavý brouk,... celý příspěvek >
Určení škůdce - dracéna, 28.5.2008
Já bych vám doporučoval sehnat si lupu, pokud ji nevlastníte a podívat se na problém skrz tuto optiku. Vlnatka je sviňka a stavbou těla je dost podobná malinkaté svince. Pravda, vytváří bílé chomáčky, ale na druhé straně těch pokojových... celý příspěvek >
Co mi žere vrbu?, 28.5.2008
Ze své vlastní zkušenosti vím, že vrbu napadá sviluška. Lupou na spodní straně listu byste možná viděla tohoto malého "pavoučka". I proto zřejmě nezabírají přípravky proti mšicím. Takže, použít nějaký insekticid proti sviluškám, např.... celý příspěvek >
Jahody, 28.5.2008
Já bych tyhle larvy přiřadil spíš k některému z nosatců.Viz třeba tento článek.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika