Příspěvky uživatele - 248.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lišejník na rybízu, 15.4.2020
ps - teď ho nechte, až hned po sklizni vystříhejte staré větve a nechte jen mladší. L.
Lišejník na rybízu, 15.4.2020
To není "napadení" - lišejník rybízu neškodí, ale pokud budete keř pravidelně řezat, jak se řezat má (což psali už výše) bude ho minimálně... Lída
Odrůda muškátu, prosba o tip, 15.4.2020
Podívejte se na stránky Zahradnictví Petro, jestli ho tam nenajdete, nebo se tam zkuste zeptat, specializují se na muškáty a fuchsie.          Lída
Vysychanie hrušky?, 14.4.2020
Nevím, jestli hryzec žere i kořeny hrušní... Ale asi bude něco s kořeny. Lída           
Králík močí do žrádla, 14.4.2020
Už se mu asi z nějakého důvodu nelíbí původní roh, tak mu přemístěte záchod tam, kam teď chodí .           Lída
Je vyhodnejsi tleni kompostu 2,5 roku namisto 1,5 roku? (aneb 3 dilny kompost), 14.4.2020
Dělám to jako vy. Jedne rok ukládám, na podzim přehážu a zjara osázím (u mne okurky nebo celer), na podzim ho pak dávám na záhony. Slyšela jsem, že kompost o rok starší již má méně živin. Lída
Chřadnoucí kaktus, 13.4.2020
Pokud bude mít světlo (co nejvíc), může klidně přezimovat i v teple. Ale opravdu dodržte to, že ho od poloviny září do poloviny května nebudete zalévat, protože jinak se vám vytáhne do výšky a udělá "krk". Že se přes zimu scvrkne, nevadí, on se zas... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 12.4.2020
Teď jsem si všimla, že jste psala, že jste pivoňku sázela v létě - ale to je pro pivoňku správně (tedy tu "babičkovskou"), pivoňky a kosatce se totiž mají ideálně sázet v srpnu .     Lída... celý příspěvek >
Aky strom zasadit?, 12.4.2020
Javor... Jeřáb...
Chřadnoucí kaktus, 10.4.2020
Mám silné obavy, že hnije... Jestli je hnědá část pod vrcholem měkká, tak je po něm. Dala jste ho do chladu nezalitý -suchý? Ty kryty na květináče nejsou u kaktusů zrovna nejlepší, špatně pak vidíte, jestli náhodou nestojí ve vodě... Osobně těch pár... celý příspěvek >
Maliny - problém s růstem, 8.4.2020
V té garáži mohly přeschnout (maliny by měly jít "ze země do země") a vyrazit jen silou vůle z toho, co ještě bylo v prutech - pokud vyrazily jen malé lístky a ne normální velké. Pro malilny je ideální doba k sázení cca srpen, kdy sázíte nově... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 7.4.2020
Vyraší, ale pokud to máte velkokvětou, tak letos nepokvete.  Lída
Poznáte rostlinu?, 7.4.2020
Ta "plazivka" vypadá na barvínek.          Lída
Co je to za rostlinku?, 7.4.2020
Pumpava?           Lída
Plevel v trávníku, 7.4.2020
Ať to je, co to je, použijte některý herbicid na dvouděložné rostliny (ne totální, to byste si zahubil i trávník). Dvouděložná rostlina ten plevel je určitě .           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika