Příspěvky uživatele - 6.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 10.6.2008
Zdravicko vsem... Chystam se vytvorit jezirka prevazne svepomoci kamarad ma bagr :)... cca55 a 90m2 max hloubka cca 3,m k tomu potucek cca 25m delka 2-4m sirka a hloubka max cca 0,9-1,5 prevazne k chovu ryb no a nemam v planu zbytecne utracet...... celý příspěvek >
Komáři - žáby, 3.6.2008
Na komary jde pouzit Teknar  Kmen Bacillus thuringiensis israelensis, byl izolovan z larev mrtvych komaru v izraeli, z mnoha druhu vodnich živočichů napada a zabijí pouze larvy komaru a muchnicek..    Je registrovan i pro pouziti... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 25.11.2007
Děkuji, jdu provést organoleptickou zkoušku Pepa
Slivovice vs. calvados, 25.11.2007
Ok, díky pane Vysloužil za Vaši rekci. Ale tedy nevím jestli mám zariskovat a vypálit to (tedy, že z toho v nejhorším případě nic nepoteče) a nebo jestli je to příliš velké riziko a jedna bečka ze čtyř mi může všecho zkazit. díky... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 24.11.2007
Vážení, dovolím si lehce se odchýlit od vašeho aktuálního tématu, ale mohl by mi prosím někdo z vás doporučit bezpečný způsob jak rozeznat bezvadný kvas (mač) od zoctovatělého? Mám použít lihoměr, cukroměr, moštoměr, refraktometr, nebo co... celý příspěvek >
Olivovník, 27.5.2007
Prosila bych o radu kde se dá koupit olivovník? Stačí malý. Zkuste mi napsat mail na kinsczem@seznam.cz. Děkuji. Pöschelová.
Borůvky prosím o pomoc, 14.5.2007
Na jaře jsem vysadila kanadské borůvky do rašeliny, hnojila i zalévala, nyní mi opadaly téměř všechny květy. Znamená to, že mi nebude vůbec plodit, když mi všechny opadaly? Prosím pomozte mi, jak ji zachránt. Mám je poprvé a už mi je z toho do pláče.... celý příspěvek >
Ananasová meruňka, 18.4.2007
Měl ji můj strýc, vyrostl z ní ohromný strom. Měla úžasné obrovské plody cca 7cm barvy světlé ananasové dužniny. Krásně voněly a množstvím výborné šťávy se jí žádná dnešní odrůda nevyrovná.Strom nakonec zašel stářím a pokud vím, žádnými chorobami... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika