Příspěvky uživatele - 15.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekologický benzín Aspen, 20.10.2009
Zdravím, taky jsem se pídil po informacích, co ten benzín Aspen 2T vlastně je. Viz akroforum.cz. V bezpečnostním listu stojí "obsahuje plně syntetický olej přibl.2%". Ale jaký, to už neříkají. Zkusil jsem ho loni v pile, spotřeboval jsem Aspenu 2... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 19.9.2007
Po mnoha letech zkoušení různých truhlíků (na balkoně v 5.patře, hlavně muškáty) máme posledních asi 6 let samozavlažovací truhlíky pana Lebiše, které se osvědčily jako jednoznačně nejlepší. Lebišovy truhlíky s knoty jsme koupili na zkoušku... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 19.7.2006
Používáme v rodině 11 let křovinořez Oleomac 735 a nově ještě 3 roky Oleomac 740T. Sečeme čtyři zahrady o velikostech 300 až 700m2, asi 4x ročně, náročnější terény, používáme hranatou strunu 2,4mm. Taky je někdy beru na sečení louky pro... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika