Příspěvky uživatele - 67.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem se sekackou TD 484 TR, 10.12.2020
Podobný problém vždy po roce. Už několikrát po drahem servisu v Mountfieldu, pry se ucpavá triska vlivem nečistot v benzinu. Benzin leji pres dvě ponožky, čistý kanystr apod. Nechapu
Co dělat proti plzáku španělskému?, 13.4.2014
ty mrchy zerou vse-pry aromativcke byliny nazerou - kopr, zlikviduji v zarodku, v medunce si snad delaji hnizdo, babicka je davala do vapna, jenze co snimi pak, takze kdyz uz jsou to takove potvory, chci z nich taky aspon neco uzitecneho mit a na... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 5.8.2013
Nechce se mi to psát od začátku, takže jen zkopíruju co jsem před chvílí psala kamarádovi (aby se někdo neurazil, že všem tykám :) Nahrej si (nebo stáhni třeba na uložto) zvuky bouřky, rachejtlí, střílení apod. a začni jí to pouštět, zezačátku... celý příspěvek >
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 5.7.2012 Obsahuje fotku
To jsem ještě já   dnešní foto...
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 5.7.2012 Obsahuje fotku
popletla jsem fotky 
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 5.7.2012 Obsahuje fotku
Ahoj, měla jsem solanum před rokem a taky mi moc nešlo. Lístky byly černé a opadaly... v srpnu jsem kytičky vyhodila :( Známá měla také solanum, krásně narostlé. opravovali jí balkon a kytky mi dala na hlídání :) Takže jsem nakonec měla krásný... celý příspěvek >
Vyber el. núžek na živý plot, 24.6.2011
Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem plotořezu na živý plot- túje. Samozřejmě bych chtěl kvalitní za solidní cenu.Hlavně nevím, od jaké ceny má význam to kupovat? Dle nabídky se zdají obstojné i třeba modely kolem 1000 Kč, ale je za tuto cenu... celý příspěvek >
Problém s motorem Briggs&Stratton, 7.4.2011
Dobrý den, řeším podobný problém. Sekačka po nastartování poměrně dlouho nešla do otáček a pomáhalo dopumpovávat ručně benzín. Pravděpodobně je špatná membrána. Průšvih je ale, že jsem si nenafotil zapojení pružinek a nemůžu to dát zpět dohromady.... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 11.2.2010
Také lze na principu "spojených nádob" propojit hadicemi sudy vrchem a nemusíte vrtat a propojovat žádné průchodky.
Závady při výrobě domácích uzenin?, 17.1.2009
Mno, já si doby před 48, lety nepamatuju. Pamatuju si ale doby let... třeba sedmdesátých kdy u dědy ve spíži vždy visela šíška vysočiny, báječně proschlá a mastná... a já mooc rád zařezával. Občas koupím šišku i do mé spíže... ale není to ona ani... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 8.6.2008
Dobrý den, zajímalo by mě, kde tedy koupím tu nejedovatou kustovnici. Chci jí koupit své matce a nerad bych aby se jí přitížilo. Děkuji předem za zprávu.
Co je to za rostlinku?, 12.5.2007
Tak jsme zúžili výběr, víme, že se jedná o rod Rhipsalis, jen nevíme, jestli druh cereuscula nebo teres
Co je to za rostlinku?, 11.5.2007
Prosím, nevíte někdo, co je to za rostlinu? http://server6.pictiger.com/img/81176/other/-users-coronair-desktop-img-1171-.php
Vanilka, kakaovník, třtina, 13.4.2007
Dobrý den dnes mi přišel do schránky leták od Starkla a tam nabízejí vanilku-rostlinu za 99kč. Mají i www.starkl.com třeba vám to pomůže a potěší:-).hezký den Šárka
Sibiřský cedr (Sibiřská borovice), 9.12.2006
Dobrý den,potředné info najdete na http://www.duchovnisetkani.cz/anastasia/cedrus/pestovani.asp http://www.cedruscz.com/index.php?v=5 a jestli sháníte semena na základě info a přečtení knih o Anastasii tak vám moc fandím a jestli né.... tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika