Příspěvky uživatele - 14.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s čerpáním čerpadlo bere pořád písek, 22.7.2009
Dobrý den mam problém s vrtanou studni vrt je 160mm čerpadlo pořád bere pisek takže se mi věčně ucpává filtr u závlahy čerpadlo jsem měl 1m nadednem bylo mi poraděno at ho zvednu cca metr od vrchu což jem udělal ale je to pořád stejný možná horší... celý příspěvek >
Vrba - škůdce, 7.7.2009
Díky mockrát, konečně vím, co je zač. Na netu se mnoho výživných informací sehnat nedá, nicméně i to málo, co jsem se dověděla, mne nutí usilovně přemýšlet... Likvidovat nebo nechat žít? Cituji doslova: "Vyskytuje sa od mája do augusta.... celý příspěvek >
Vrba - škůdce, 6.7.2009 Obsahuje fotku
Milí přátelé, jsem tu s prosbou o radu. Převislou vrbu (ne kroucená) roubovanou na kmínku, nám napadl jakýsi chrobák... Je podlouhlý, ne úplně hubený, cca 7mm na délku a černá hlava i tykadla, krovky v barvě cihly a uprostřed na každé krovce černý... celý příspěvek >
Životnost čerpadel Acua 5-55 od výrobce Espa, 27.4.2009
Mám uplne stejnou zkušenost, jsem už z toho na mašli, stalo se mi to podruhé během 2 dnů. Při první reklamaci tvrdili, že tam byl písek, při druhé už nebyl, nicméně mám úplně stejné symptomy poruchy jako vy. Vyřešil jste to nějak za tu dobu?
proutěný plůtek, 3.4.2009
Dobrý večer, březové proutí? To mě nenapadlo, slyšela jsem, že je vhodná i líska. A nevíte do kdy mohu mohu pruty trhat, myslíte, že když už na nich poroustou listy, tak také, po odstranění? Ještě jsem se chtěla zeptat, když budu pruty naplétat na... celý příspěvek >
proutěný plůtek, 1.4.2009
Dobrý den, poradí mi prosím někdo jak bych si mohla vyrobit suché vrbové plůtky o výšce cca 20cm? A pokud bych je pletla z nevysušených prutp (tedy myslím, aby se to nelámalo), tak kdy je mohu dát do země? Myslím kůly, na kterých budou pravděpodobně... celý příspěvek >
vrbové proutí pro živé stavby?, 29.3.2009
Dobrý den, dnes jsem zrovna koukala na net, také chci dceři pořídit teepee a plůtky z vrbových prutů, ale suchou, ne živou stavbu. Pro nákup proutí jsem našla fa Morex a firma vrbicky.net se suchými i živými stavbami tohoto druhu zabývá, ale to jste... celý příspěvek >
mravenci ve skleníku, 15.3.2008
Mravenci nesnáší lak na vlasy. Gumuje jim spolehlivě cestičky. Mám vyzkoušeno na faraonech v bytě, na malých černých venkovních mravencích, kteří nám v teplých měsících chodili kuchyňským oknem do špajzu (přízemí) a prubla jsem ho i na zahradě tam,... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 29.2.2008
No taky často přemýšlím o tom, zda je za vš zodpovědná kočka. Bobky zahrabané v mulči rozhodně ano. Okus cibulovin - nejsem si jistá. Olámané větve v období zimy u mladých keříků - ano. Toto jsou tři problémy, se kterými se na naší zahradě... celý příspěvek >
Lukon Glads, 27.2.2008
Osobně mám ráda nákupy v LUKON BULBS - jezdí i na Zahradu Čech do Litoměřic na jaře i na podzim. Nakupuji u nich cibule všeho možného. Právě mi dorazil jejich jarní katalog...
Kočka ničí mou práci, 27.2.2008
Psi k záhonu můžou a dokonce, kdyby chtěli, dostanou se v pohodě i na něj. Je ohraničen plůtkem z takové té zelené síťoviny asi 120 cm na výšku. Přeskočí z fleku ladným a tichým hopsem. Ta síťovina je tam proto, že občas je chytně lítací záchvat... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 25.2.2008
O tom to právě je - já kočku nechci. Proto si nebudu pořizovat ani "provětrávacího" kocoura - že by hrabali oba pěkně ruku v ruce, no, to nevím, zato je mi jasné, že by byl alespoň dvakrát do roka kolem baráku pěknej řev. Navíc by... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 25.2.2008
Kočka je hodně rychlá, ale umí to během tří vteřin natáhnout na 50 km/hod? Stačí, aby na ní chrtisko baflo z té správné strany a ona místo přes plot vyběhla do prostoru. Zachránilo by ji jen to, kdyby naopak neutíkala.
Kočka ničí mou práci, 24.2.2008
Jo jo, prve jsem to téma přehlédla, ale teď už to mám přečtené - no - nějaké možnosti se nabízejí... Voňavky, solární lampy, elektronické odpozovače, nějaká ta chemie... Tak si říkám, než uštědřit zkázu pomalou smrtí mému záhonu vlivem kočky, která... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 24.2.2008
Zdravím, zvířátka mám ráda, to mi věřte, také jich pár mám. Mám ale jedno, o které nestojím - sousedovic kočku, která si z mého záhonu udělala - promiňte mi - srací bedýnku. Záhon jsem založila před rokem a práce odvedla mnoho. Během léta se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika