Příspěvky uživatele - 90.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování orchideí, 18.7.2009
Dobrý den, mám taky orchidej - můrovec. Místo květu udělala novou rostlinku odnož, poraďtě prosím, jak jí mám pěstovat - rozmnožit. Díky za každou radu
Pěstování šeflera, 6.6.2009
Dobrý den, potřebovala bych poradit se šeflerou. Už jí mám dost vysokou a v zimě mi hodně opadávají spodní lístečky, takže mám vysoký holý kmínek a na vrchu lístečky. Chtěla jsem jí ustříhnout a zasadit znovu, ať je hezky hustá už odzdola a starý... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 6.6.2009
Ahojda vášniví pěstitelé  moc moc moc všechny prosím, poraďte, jak v vypěstovat strelícii ze semínek? Spíš si myslím, že se mi to nepodaří, ale za pokus to stojí (nevím, jestli se namáčejí, nebo zrovna do hlíny, atd.(předem děkuju za... celý příspěvek >
Sekačka na cca 3500 m2, 18.4.2009
Dobrý večer, Já bych Vám přece jenou doporučil traktůrek, protože 3500 m2 na sekání si nic jiného nezaslouží :-). No zkuste se podívat na novinku od Partnera traktor 11577RB, traktůrek vypadá skvěle s motrem Briggs and Sratton 11,5 HP a záběrem 77... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 18.4.2009
Dobrý den pane Martine, pokusím se Vám trochu popsat z mých zkušeností sekačku Weiband WB 506 SP a sekačku MeGA 4750 LKT. Sekačka MeGA 4750 LKT. Velkou předností této sekačky je bezesporu motor Lamborghini 700. Tento motor má jeden z největších... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 17.4.2009
Dobrý den, pan nejspíš neví o čem píše.Sekačky Weibang mají pouze motory Briggs and Stratton 675 series a ne žádný čínský motor bolens. Bolens mají sekačky MTD tomu odpovídají i ty kolečka. Nejspíše jste si spletl sekačku Weibang se sekačkou MTD.... celý příspěvek >
Pojezdová sekačka Green Jet z OBI, 18.6.2008
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zdali má někdo zkušenosti s pojezdovou sekačkou Green Jet zakoupenou v OBI. Dodavatel je fa Garland distributor. Děkuji za reakce
Rotační sekačka Vega S465, 2.6.2008
Vážený pane 81.58, Vy jste zřejmě zamindrákovaný prodejce Vari, ABG a Honda. Laskavě si přečtěte po sobě historii co jste doposud pod svojí IP. adresou napsal. Pomlouváte veškerou konkurenci a sprostě vyvyšujete jednu značku. To jste tak... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 18.5.2008
Bazén - raději ani nemluvit. Jedna historka za všechny: Po čtyřech letech roztržená fólie. Důvod - přílišné předepnutí při stavbě (proškoleným personálem Mountfieldu). Reklamace neuznána. Důvod - na komponenty bazénu je sice záruka 7 let, ale na... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 8.5.2008
Dobrý den, sekačku VeGA S465 jsem si koupil v loni na jaře na chalupu. Mám na sekání zhruba 1500 m2 velký pozemek. Musím říci, že mě chod sekačky a výkon motoru mile překvapil. Vzhledem k tomu, že na chalupu jezdíme nepravidelně a tudíž se... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 7.11.2007
Dobrý večer, jen tak pro upřesnění a vyjasnění několika věcí. Značka Komatsu Zenoah mě rozhodněj exotická jak píšete nepřipadá. Kdyby jste se trochu více zajímal o tento druh zboží, jako je zahradní technika, nemohl byste toto napsat (pokud ovšem... celý příspěvek >
Kdy sekat trávník?, 29.10.2007
Dobrý večer, já bych trávník posekal až na jaře. Myslím si že už v tuto dobu už tráva nic neudělá. Ale na jaře bych zároveň i trávník pohnojil.
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 10.10.2007
Vážený pane!! 2.122 tady nás kolega žádal, o nějaké zkušenosti a skřovinořezem Komatsu Zenoah. Mě se dostal tento test pod ruku a proto jsem považoval za vhodné to na tuto diskuzi dát. Myslím si že toto je určitě od věci. A každý si může udělat svůj... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 10.10.2007
Dobrý večer, mě se to zdá jako docela dobré porovnání a zhodnocení křovinořezů pro lajckou veřejnost z pozice běžného uživatele. Kde se posuzují první dojmy  a pocity z práce s vybranými stroji. Kdo má tu možnost vyzkoušet v jednu chvíli... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 9.10.2007
Dobrý večer, mrkněte na toto: vyšlo to v pondělních Lidovkách http://www.itest.cz/zahradni_technika/test-krovinorezy-2007.htm
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika